Zahajovací vyjížďka "Severní morava" (31.3.2007)

Zahajovací vyjížďka "Severní morava" (31.3.2007)

Příspěvekod Bartus » 03.04.2007-07:49

Loni se nám tahle akce povedla, tak jsem si řek, proč jí neudělat znovu. Když se minule jelo na jih. letos se pojede na sever. A tak se také stalo. Sraz proběhl tentokrát na místním kultovním motobaru u Hanky v Bílovci. Popravdě jsem nečekal že nás bude tolik. Když se všichni konečně posilnili vyrazili jsme na cestu. Nutno dodat že zpoždění oproti plánu nebylo skoro žádné :lol: .

1341 1342 1356 1358

Dle plánu jsme vyrazili do areálu československého opevnění z první republiky v Hlučíně Darkovičkách. Bohužel muzeum otvíralo až následující den :cry: Takže k hlavní pevnosti jsme se nedostali, ostnaté dráty a protipěchotní zátarasy byly proti :) K vidění bylo dost věcí i mimo, takže proběhlo focení a můj skromný výklad o historii opevnění.

1346 1361 1363 1395

Podel severní hranice republiky jsme se vydali na další cíl naší cesty. Než jsme však dorazili na Slezskou hartu, proběhl oběd. Nevím proč máme od jisté doby na xj akcích problém s tím jídlem :lol: Zastavili jsme za Opavou ve známém motorestu Kukačka a totálně zblbli obsluhu. Holčina nám nejdřív odmítla otevřít salónek, že je jen na objednávku, ale po přesvědčení že je nás hodně a máme obrovský hlad a sníme vše nakonec podlehla :P Místa jsme měli dost, výhled přímo na motorky a jídlo bylo do 10minut, co víc si přát. Pozn. Někteří museli mít asi velký hlad, když si objednali 2 porce :lol:

1349 1364 1365 1366

V dobré náladě a s plnými žaludky jsme vyrazili na Slezskou hartu, kde proběhlo focení, aby těch přehrad nebylo málo zastavili jsme na Kružberku ( alias seriálovém "Velkém sedle" ) a hlavně projeli krásnou silnici z Vítkova do Oder, kde bylo zakončení naší vyjížďky.

1373 1372 1374 1375

Chtěl bych poděkovat všem kteří na vyjížďku dorazili ( někteří až z dalekého jihu :wink: ) a doufám, že se všem tahle sobota líbila. Takže zase někdy ahoj.
BARTUS

PS. a nejely s náma jenom XJ 8)

1390
Bartus
XJ štamgast
 
Příspěvky: 1395
Images: 162
Registrován: 15.12.2005-10:24
Bydliště: Petřvald u Karviné
Kraj: Moravskoslezký
Typ XJ: Suzuki DL1000 BMW 1150 GSA
Rok výroby XJ: 2005

Zpět na XJ akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron