Mapa XJéčkářů

Vše o chodu "XJ klubu"

Mapa bude...

...k dobru a užitku.
37
76%
...zbytečná.
1
2%
...pěkná machrovinka.
11
22%
 
Celkem hlasů : 49

Mapa XJéčkářů

Příspěvekod zbynek » 18.12.2008-13:52

Ahoj všem!
Pojal jsem ten šílený nápad zanést všechny minulé, současné i budoucí aktivní XJéčkáře do jedné mapy. Vypadá zatím takto:


Zobrazit místo na větší mapě. Pro zvětšení okna mapy skryjte levý sloupec šipkou u mapy.

Jak vidíte, postupně nás přibývá :-) Proto prosím všechny, kteří mají zájem býti přišpendleni, aby se ozvali. Zde do příspěvku uvedete fotku/y, co všechno chcete zveřejnit a hlavně kam to chcete zveřejnit (stačí GPS číslíčka nebo adresa) a já to tam budu postupně přisypávat.

Vzor:
Nick *
Foto*
Moto*
Pilot
Batůžek
GSM
Mail
Cokoli jiného co považujete za zveřejněníhodné

A pod to adresu nebo GPS, abych věděl kam píchnout
*povinné položky


Co vy na to? Pro opatrníky jedna informace: tato mapa je na Googlu neveřejná (dokud většina ze zapíchnutých nerozhodne jinak) takže se neobjeví ve výsledcích "googlení", ani v seznamu map, prostě nikde. A zveřejněných informací nemusí být mnoho, zde v profilech máme také kde co :-)
Inspiraci jsem bral u našich německých kolegů kam jsem se opakovaně snažil asi půl roku registrovat, ale tamější admin na mé emaily vůbec nereaguje a tak jsem se rozhodl jít vlastní, tuzemskou cestou ;-)
Těším se na vaše "objednávkové" příspěvky a na to jak se mapa stane obsáhlejší a obsáhlejší :-)

Zbyněk

Doplněk: Pod tlakem okolností jsem přehodnotil původní myšlenku zapichování pouze fyzických XJéčkářů a otevřel jsem prostor i pro "virtuály". Budou mít svou ikonku, která se jim po představení se na XJ akci promění na klasickou. Aby ale nedošlo k přeplnění mapy lidma, co se tu zaregistrují, požádají o špendlík a pak se na foru (o srazech ani nemluvě) zase dalšího půl roku neobjeví tak budu kontrolovat jejich poslední přihlášení. Pokud přesáhne 30 dnů (což považuji za dostatečný limit i pro truckery) tak špendlík zase vytáhnu.
----
Doplněk # 2: Jednotlivé špendlíky jsou řazeny jen na základě časové posloupnosti přidávání, nehledejte v tom žádnou vědu či úmysl. Holt někdo musel být první :-D
----
Naposledy upravil zbynek dne 14.03.2009-20:53, celkově upraveno 18
Too Old to Rock And Roll, Too Young to Die
Uživatelský avatar
zbynek
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 278
Images: 26
Registrován: 14.08.2007-07:01
Bydliště: Kunratice
Kraj: Praha
Typ XJ: 900F
Rok výroby XJ: 1990

Příspěvekod Anonymous » 18.12.2008-22:35

tak to se mi líbí :D taky se hlásím... 8)
Anonymous
 

Příspěvekod lynx » 19.12.2008-11:11

Vynikající a užitečný nápad :smt023 :smt038 Asi pro autora i dost pracný nápad a za to mu patří velký dík. Účet u googlu jsem si založil (kuhnel.j@gmail.com), ale v googlemaps plavu značně, tak bych prosil o vytvoření základu a možnost případných úprav a doplnění.
Mělník, TDM 850, kuhnel.j@seznam.cz, tel: 731256334
Ta mapa je vynikající pro vytvoření sítě pomocníku při cestování po vlastech českých :D . Přihlášení (a samozřejmé zveřejnění kontaktu - tel) beru jako nabídku pomoci nejen v nouzi, ale i např. při plánování vyjížďky, hledání ubytování nebo třeba jen výběru dobré hospudky :D .
lynx
XJ štamgast
 
Příspěvky: 727
Registrován: 19.03.2006-17:08

Příspěvekod TOMMZ » 19.12.2008-23:37

Odkaz na mapu jsem dal do seznamu uživatelů a také do levého menu.
TOMMZ
Site Admin
 
Příspěvky: 2303
Images: 1515
Registrován: 02.06.2005-14:45
Bydliště: Praha 2
Kraj: Praha
Typ XJ: Thundercat
Rok výroby XJ: 2000

Příspěvekod Drobeček » 20.12.2008-00:53

TO: J&Z&R
....Inspiraci jsem bral u našich německých kolegů kam jsem se opakovaně snažil asi půl roku registrovat, ale tamější admin na mé emaily vůbec nereaguje a tak jsem se rozhodl jít vlastní, tuzemskou cestou ;-) ...

Já sem se tam na jejich mapu normálně dostal a zaregistroval svou pozici :wink:
Drobeček
XJ štamgast
 
Příspěvky: 533
Images: 93
Registrován: 07.06.2005-21:52
Bydliště: Praha 5
Kraj: Praha
Typ XJ: XJ 900F
Rok výroby XJ: 1984

Příspěvekod zbynek » 20.12.2008-02:10

Drobečku, to mi nezbývá než Ti pogratulovat. Ale ono je to nakonec dobře, že jsem deutscheXJmapeLAMA ne? ;-) Jinak bych se asi k tomuto projektu nedokopal a bolek_xj by mne předběhl :-D
Udělej na tu DE mapu jednoduchou kuchařku, a my jim to pak organizovaně rozšíříme na východ ;-)
-----
Tak teď jsem měl teprve možnost na tu deutsche mapu kouknout a já Tě tam Drobečku nevidím :-/ Měl bys printscreeny?
Too Old to Rock And Roll, Too Young to Die
Uživatelský avatar
zbynek
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 278
Images: 26
Registrován: 14.08.2007-07:01
Bydliště: Kunratice
Kraj: Praha
Typ XJ: 900F
Rok výroby XJ: 1990

Příspěvekod Drobeček » 22.12.2008-08:46

Tak koukám, že se mi to podařilo jen u mne na počítači :oops:
Na jiném PC tam nejsem :evil:
Tak to nechápu. U mne se to jeví jako že je to zaregistrované i s fotkou a jinde to vidět není. :cry:
Tak to tedy nejde...
Drobeček
XJ štamgast
 
Příspěvky: 533
Images: 93
Registrován: 07.06.2005-21:52
Bydliště: Praha 5
Kraj: Praha
Typ XJ: XJ 900F
Rok výroby XJ: 1984

Příspěvekod zbynek » 22.12.2008-09:50

Drobečku, a takhle nějak jsem byl na tom já... Dokonce mám někde printscreeny z vlastního počítače, že na mapě opravdu jsem, naopak došlé printscreeny od minimálně dvou místních XJ-bikerů, že u nich v PC mne nevidí, pak jsem opakovaně psal adminovi DE mapy a známý výsledek dospěl až k tomu to projektu. Naštěstí. :-)
Naposledy upravil zbynek dne 24.12.2008-23:31, celkově upraveno 2
Too Old to Rock And Roll, Too Young to Die
Uživatelský avatar
zbynek
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 278
Images: 26
Registrován: 14.08.2007-07:01
Bydliště: Kunratice
Kraj: Praha
Typ XJ: 900F
Rok výroby XJ: 1990

Příspěvekod zbynek » 22.12.2008-11:53

Protože ti dva Ka(r)danští bydlí tak strašně blízko sebe tak to zobrazuje toho později přidaného nad tím dříve přidaným. Zkus vedle Kadaně zarolovat kolečkem, mapu si tak přiblížit a ony se ty ikonky rozestoupí.
Ty mapy co jsou tady v odkazu "nekolečkují", to buď dvojklikuješ nebo pluskuješ (vlevo nahoře pod šipkama).
Snad jsem to osvětlil nekomplikovaně :-)
Z.
Too Old to Rock And Roll, Too Young to Die
Uživatelský avatar
zbynek
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 278
Images: 26
Registrován: 14.08.2007-07:01
Bydliště: Kunratice
Kraj: Praha
Typ XJ: 900F
Rok výroby XJ: 1990

Příspěvekod MatějXJ » 22.12.2008-18:49

Janoš-XJ píše: se mi zobrazí Matěj a Bolka to na obrazovku nepustí. Proč??Honza.

Bolek má zaracha :) a stydí se vylézt na veřejnost :lol:
MatějXJ
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 279
Images: 113
Registrován: 16.07.2005-12:29
Bydliště: Kadaň

Příspěvekod Racek » 23.12.2008-22:19

Tak jestli jde o pomoc kolegům v nouzi , třeba jako poskytnout zázemí při nečekané opravě moto daleko od domova , tak se taky hlásím, kdykoli se to může stát i mě , takže : Racek Radim Hovorka
Senomaty 261
tel: 603340216
obrázek: album_showpage.php?full=true&pic_id=3931&user_id=738
Racek
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 250
Images: 1
Registrován: 20.12.2008-16:07
Bydliště: dům

Příspěvekod zbynek » 23.12.2008-23:18

TO Racek: Doufám, že se na mně nezlobíš, musel jsem se řídit pravidly v tu dobu platnými, pravidly která jsem sám ustanovil ;-) Jsi zašpendlen :-)
Naposledy upravil zbynek dne 25.12.2008-22:52, celkově upraveno 1
Too Old to Rock And Roll, Too Young to Die
Uživatelský avatar
zbynek
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 278
Images: 26
Registrován: 14.08.2007-07:01
Bydliště: Kunratice
Kraj: Praha
Typ XJ: 900F
Rok výroby XJ: 1990

Příspěvekod Anonymous » 24.12.2008-09:17

Nevypadá to jakože smí pomáhat jen Ti kteří se někde prezentují? Kolikrát nejlepší pomoc přijde právě od neznámého
Anonymous
 

Příspěvekod zbynek » 24.12.2008-09:40

Mapa má za úkol v první řadě udělat radost. Dále je to dobrý pomocník při plánování např. zimních srazů. Vybere se lokalita, aby to tam neměl nikdo moc daleko, těžko budu plánovat jednodenní akci někde v Kašperských Horách a hnát tam všechny aktivní XJčkáře, ne? I když... ;-)
A pomoc na cestách? V tom ta mapa pomůže jedině, když si ji před cestou nezapomeneš vytisknout (a pak vzít s sebou...) Mám PDA s mobilním internetem, ale googlemaps se v něm nezobrazují, text ano, obrázky ano, ale mapa nikoli (nevím proč, nejsem programátor). Takže jediný případ kdy může tato mapa pomoci je když na cestě potkám netcafé a otevřu si ji v počítači. Ale stejně tak si už můžu otevřít zde na foru uveřejněný Seznam uživatelů a hledat pomoc v něm...
A propo Seznam uživatelů: Registrovaných je ke dnešnímu dni 329 členů. Z nich ovšem 93 nemá ani jeden příspěvěk, 36 jeden příspěvek.... a pět a více příspěvků má pouhých 149 lidí. Takže virtuálů je tu většina. Vezměme to naopak: kolik lidí bylo na posledních dvou srazech?
Špendlíky nejsou žádna elita (nejsme ve Stínadlech, neříkáme si Vontové...), ale stejně jako zde na foru jsou uživatelské skupiny (majitelé XJ a Aktivní členové) s jistými podmínkami vstupu, tak i pro zašpendlení platí jedno pravidlo: Musíš být fyzicky viděn minimálně na jedné oficiální XJ akci. Je to moc?
----
Mimochodem: informace z této mapy si postupně přesypávám do GPS navigace, vytvořil jsem si složku POI XJ přátelé. Potom se otázka hledání pomoci stává bezpředmětnou ;-)
-----
edit: ta výše uvedená statistika už neplatí, TOMMZ v mezičase udělal vánoční úklid :-)
Naposledy upravil zbynek dne 24.12.2008-21:03, celkově upraveno 3
Too Old to Rock And Roll, Too Young to Die
Uživatelský avatar
zbynek
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 278
Images: 26
Registrován: 14.08.2007-07:01
Bydliště: Kunratice
Kraj: Praha
Typ XJ: 900F
Rok výroby XJ: 1990

Příspěvekod Anonymous » 24.12.2008-13:12

Jasně, pro někoho to může být užitečné. Jinak mne napadá, kdysi tady byly fotky "členů" s bublinami kdo je kdo. Mohlo by Ti to pomoci při tvorbě
Anonymous
 

Příspěvekod TOMMZ » 24.12.2008-13:56

-> J&Z&R

Až bude ta poi skupinka do navigace trošku více zaplněná, tak prosím uveřejnit. Moc rád bych to měl v navigaci.
TOMMZ
Site Admin
 
Příspěvky: 2303
Images: 1515
Registrován: 02.06.2005-14:45
Bydliště: Praha 2
Kraj: Praha
Typ XJ: Thundercat
Rok výroby XJ: 2000

Příspěvekod zbynek » 24.12.2008-14:09

To TOMMZ: Tak to bude problém, iGo má jinak dělanou databázi než TomTom a další. Nejlepší bude, když soubor *.kml proženeš nějakým POI konvertorem, ale na navigace jsou tu jiní odborníci, viď, Drobečku ;-)
---
dodatek: kdo máte nainstalován Google Earth tak si v něm ten kml soubor můžete samozřejmě otevřít také ;-)
Too Old to Rock And Roll, Too Young to Die
Uživatelský avatar
zbynek
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 278
Images: 26
Registrován: 14.08.2007-07:01
Bydliště: Kunratice
Kraj: Praha
Typ XJ: 900F
Rok výroby XJ: 1990

Příspěvekod TOMMZ » 24.12.2008-14:39

*.kml mi igo žere, takže bez problému.
TOMMZ
Site Admin
 
Příspěvky: 2303
Images: 1515
Registrován: 02.06.2005-14:45
Bydliště: Praha 2
Kraj: Praha
Typ XJ: Thundercat
Rok výroby XJ: 2000

Příspěvekod Anonymous » 24.12.2008-21:18

Pro Zbyňka: moc demokracie škodí i o Vánocích
1. Jestli Tě nebude obtěžovat editovat mapu podle příspěvků žadatelů, nedával bych práva dalším. Není to nějaká diskriminace, ale vím, jak dlouho jsi to tvořil a nemotorný šotek Ti to může shodit na začátek.
2. Navrhuji stejně malé ikony motorek všem, bude to přehlednější s přibývajícím počtem ikon. Podle ikony stejně nikdo nepozná kvalitu jezdce ani stroje.
3. Nastav jasná pravidla pro všechny stejná. Rozumní členové to pochopí a těm nerozumným to stejně nevymluvíš. Proč taky?
4. Je to tvoje miminko a nenech si ho brát.

Mám mazat přihlašovací příspěvky, které jsou akceptovány?
Anonymous
 

Příspěvekod roman3297 » 24.12.2008-21:55

moje souřadnice 50°4'41.84"N; 14°22'56.89"E 8)
XJ 600 Diversion
žiješ jen jednou
Na zivotě nejvíc miluju tu rozmanitost... Kazdej den mě nasere někdo jinej...
Uživatelský avatar
roman3297
občasný přispěvatel
 
Příspěvky: 128
Images: 6
Registrován: 06.02.2008-18:15
Bydliště: Praha 5

Příspěvekod Drobeček » 24.12.2008-22:03

bolek_xj píše:...
2. Navrhuji stejně malé ikony motorek všem, bude to přehlednější s přibývajícím počtem ikon. Podle ikony stejně nikdo nepozná kvalitu jezdce ani stroje...


Změnil jsem ty IKONY (foto motorek) na standardní ikonu zelené moto.

Máš pravdu Bolku... :oops:, byl by v tom nepřehledný guláš.
Drobeček
XJ štamgast
 
Příspěvky: 533
Images: 93
Registrován: 07.06.2005-21:52
Bydliště: Praha 5
Kraj: Praha
Typ XJ: XJ 900F
Rok výroby XJ: 1984

Příspěvekod zbynek » 24.12.2008-22:36

>roman3297: Jsi zašpendlen :-)

--
>bolek_xj: vím minimálně o dvou šotcích, kteří mi už trošku "pomohli", samozřejmě neúmyslně, přesto je dekapitace neminula :-D Děkuju za podporu a za pomoc, nejen s touto mapou ;-)
A ty v mapě zanesené objednávky můžeš mazat, stejně tak třeba xy, ten o to přímo prosí :-)
--
>Drobeček: Velký dík za "deindividualizaci" :-) mapa dost prokoukla. Sakryš, to mi připomíná, že ji budu "muset" v prvním příspěvku udělat znova. Rád :-)
--
Pro ostatní: nahoře jsem zeditoval první příspěvek, jsou tam nějaké nové informace, například náhled mapy :-)
Naposledy upravil zbynek dne 25.12.2008-23:11, celkově upraveno 1
Too Old to Rock And Roll, Too Young to Die
Uživatelský avatar
zbynek
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 278
Images: 26
Registrován: 14.08.2007-07:01
Bydliště: Kunratice
Kraj: Praha
Typ XJ: 900F
Rok výroby XJ: 1990

Příspěvekod roman3297 » 25.12.2008-12:03

[quote="J&Z&R"]>roman3297: A byls někde ke spatření? Oficiálních XJ akcí bylo od roku 2005 tuším 16 :-)

nevíš kdo napsal tohle ?
Mapa má za úkol v první řadě udělat radost. Dále je to dobrý pomocník při plánování např. zimních srazů. Vybere se lokalita, aby to tam neměl nikdo moc daleko, těžko budu plánovat jednodenní akci někde v Kašperských Horách a hnát tam všechny aktivní XJčkáře, ne? I když... ;-)

bohužel moje zaměstnání a pak rodina mě moc nedovolí víkend volnej, proto se nikam jen tak nedostanu :cry: a když jsem psal ty souřadnice tak si myslím že tam podmínka srazů ještě nebyla, hold se nedá nic dělat, třeba se na nějakej sraz taky dostanu abych byl XJ čkář :smt089
Naposledy upravil roman3297 dne 26.12.2008-01:24, celkově upraveno 1
XJ 600 Diversion
žiješ jen jednou
Na zivotě nejvíc miluju tu rozmanitost... Kazdej den mě nasere někdo jinej...
Uživatelský avatar
roman3297
občasný přispěvatel
 
Příspěvky: 128
Images: 6
Registrován: 06.02.2008-18:15
Bydliště: Praha 5

Příspěvekod zbynek » 25.12.2008-12:16

Nebudu se s Tebou přít, co tu bylo a nebylo, ale tohle:
J&Z&R píše:Doplněk: bolek_xj má pravdu, mapa se týká fyzických XJéčkářů, virtuálové budou zaneseni až se osobně předvedou na oficiální XJ akci

je v prvním příspěvku hned od prvního dne.

Věřím, že Tvé zaměstnání je složité, ale i my si musíme brávat na pá-so-ne dovolenou (když se nám nepodaří víkendy proházet s kolegy/němi jinak).
A dovol, abych odcitoval část toho samého příspěvku cos použil proti mně Ty:
J&Z&R píše:Špendlíky nejsou žádna elita (nejsme ve Stínadlech, neříkáme si Vontové...), ale stejně jako zde na foru jsou uživatelské skupiny (majitelé XJ a Aktivní členové) s jistými podmínkami vstupu, tak i pro zašpendlení platí jedno pravidlo: Musíš být fyzicky viděn minimálně na jedné oficiální XJ akci. Je to moc?

Takže, počkej až bude nějaká XJ akce v Tvém okolí (a věř tomu, že bude, organizátoři se je snaží rozprostírat po CS rovnoměrně, viz srazová mapa) a tam na jednu jedinou hodinku přijeď. Rádi Tě uvidíme :-)
Too Old to Rock And Roll, Too Young to Die
Uživatelský avatar
zbynek
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 278
Images: 26
Registrován: 14.08.2007-07:01
Bydliště: Kunratice
Kraj: Praha
Typ XJ: 900F
Rok výroby XJ: 1990

Příspěvekod Anonymous » 25.12.2008-12:30

Romane, moc dobře nerozumím, co Tě na těch podmímkách, které platí pro všechny, tak rozčiluje.
Mapy se tvořily za pochudu a podmínky taky. Není to placená profesionální služba, ale tvořil to jeden z nás "u štědrovečerního stolu".

Máš možnost udělat podobnou, kam se budou přihlašovat virtuálové a časově zaneprázdnění jezdci.
A nebo nedělat nic a kafrat.
Anonymous
 

Příspěvekod roman3297 » 25.12.2008-13:30

dobrá omlouvám se myslel jsem že by to bylo i v případě pomoci k dobru, sice navigaci nemám, moc ji neuznávám, ale vím že tyhle kontakty tam zenést můžeš a pak když se ti stane něco poblíš, tak se můžeš obrátit i na někoho koho znáš jen virtuálně, když je ochoten pomoci, i kdyby jen schování motky na pár dní v praze, v případě poruchy nebo nehody. bohužel jako řidič u DP si moc směny neprohodím, maj to naplánovaný aby jim to dalo na povinný volna a jen na víkend dovolenou nikdy nedostanu :?
XJ 600 Diversion
žiješ jen jednou
Na zivotě nejvíc miluju tu rozmanitost... Kazdej den mě nasere někdo jinej...
Uživatelský avatar
roman3297
občasný přispěvatel
 
Příspěvky: 128
Images: 6
Registrován: 06.02.2008-18:15
Bydliště: Praha 5

Příspěvekod Anonymous » 25.12.2008-18:21

Me to muze bejt nakonec docela jedno jestlui nekdy na nejaky mape budu nebo ne, ale bud je jadro veci mit mapu Xjckaru v CR nebo mapu srazujicich motorkaru jednoho fora. Chapu ze nekdo se na srazy nedostane, jiny je nema rad a treti je uplny samotar a presto vsichni tri maji XJ a jsou tim padem Xjckari ale dle pravidla nejsou ti spravni a nemaji narok :-) Jestli jde o to udelat mapu lidi co jezdi na srazy a uz se stejne znaji tak mi unika pointa, k cemu potrebuju mapu, kdyz napr JZR osobne znam a i kde bydli. Spis snad jde o to mit poneti kdo znamej i neznamej se vyskytuje v okoli treba kvuli planovani vyjizdky a pod. Ale jsem dle mistniho nazvoslovi virtual tak mi asi schazi nejaky tentononc :smt017 :smt115
Anonymous
 

Příspěvekod karlos » 25.12.2008-18:59

roman3297 píše:bohužel moje zaměstnání a pak rodina mě moc nedovolí vý(í)kend volnej


Reaguju jen na toto:
Romane, zeptej se kluků, jak složité to mají jiní. Nemysli si, že jsi jediný, kdo s tím má problém. Například já se rozhoduji 1 hodinu před odjezdem. Věř mně, že nejlepší je lidi poznat "face to face"

Omlouvám se autorovi mapy, je to jen vsuvka mezi a pro ostatní (což Jindro?) jen téma k zamyšlení :-) Kdokoliv může být samotář, ale na společnou vyjížďku se dostavit může (sám jsem to taky praktikoval)
Kdo to nikdy nezkusil, tak neví, o čem to je...
karlos
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 259
Images: 5
Registrován: 16.03.2007-05:12
Bydliště: Šakvice

Příspěvekod Anonymous » 25.12.2008-19:00

Jindra píše:Me to muze bejt nakonec docela jedno jestlui nekdy na nejaky mape budu nebo ne, ale bud je jadro veci mit mapu Xjckaru v CR nebo mapu srazujicich motorkaru jednoho fora. Chapu ze nekdo se na srazy nedostane, jiny je nema rad a treti je uplny samotar a presto vsichni tri maji XJ a jsou tim padem Xjckari ale dle pravidla nejsou ti spravni a nemaji narok :-) Jestli jde o to udelat mapu lidi co jezdi na srazy a uz se stejne znaji tak mi unika pointa, k cemu potrebuju mapu, kdyz napr JZR osobne znam a i kde bydli. Spis snad jde o to mit poneti kdo znamej i neznamej se vyskytuje v okoli treba kvuli planovani vyjizdky a pod. Ale jsem dle mistniho nazvoslovi virtual tak mi asi schazi nejaky tentononc :smt017 :smt115


Souhlasím s Tebou. Já jsem spíš takovej cestovatel samotář. Rozhodně to má své klady i zápory, na srazy jedu pokud zrovna chci (určitě ne proto, že musím, abych byl někde přišpendlený) a nebo třeba jen na jeden den a setkám se s Vámi (když teda nezměníte na poslední chvíli trasu :-)) ) a na mapě být nemusím. Když budu chtít někoho najít z určité části, tak zvolím seznam uživatelů a tam jsou seřazení podle lokalit.
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 25.12.2008-19:09

4 Jindra:
Aniž bych se chtěl stavět do pozice mluvčího či ombudsmana XJ fóra pravím:
1. Tvůj článek je důkazem toho, že Ti to jedno není
2. Je potřeba rozlišovat XJéčkáře a majitele Yamahy XJ
3. "Zkušeným Xjčkářem" se tady může stát majitel FJR, FJ, TDM, Fazera a nebo Hondy
4. Naopak mnoho majitelů XJ se nikdy XJčkářem nestane
5. Těžko se na vyjížďce stavím u nějakého virtuála, raději pojedu o 200 km dál, k XJéčkáři
6. A toto všechno nikdy nedojde žádnému virtuálovi
Anonymous
 

Další

Zpět na "XJ klub"

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron