XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

oraganizace srazů

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod mistrhroch » 08.05.2016-22:39

Trochu opožděně hlásím příjezd cca v 19:30 a najeto 990km.
Počasí skvělé, zážitky perfektní a fotek bude asi taky dost... :D
Pořadatelé mohou být opravdu velmi pyšní a spokojení :lol: a klobouk dolů :wink:
Daket... moc díky a zastav se někdy :lol:
Jezdím dobře-jezdím rád...až na ty starty, rozjezdy, křižovatky, přechody, parkování...
mistrhroch
XJ štamgast
 
Příspěvky: 524
Images: 16
Registrován: 16.06.2010-22:20
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kraj: Ústecký
Typ XJ: XJ+R 1300
Rok výroby XJ: 2000

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod Irwing_W » 08.05.2016-22:59

Ahoj, také jsem v pořádku dorazil. Ještě jsem si vyběhl na Dívčí Hrady, rozhlednu Akátová věž, trošku se pomazlit s Brnem, počůčať do ďury Macochy a nakonec potěšit rodiče svým obličejem.
Irwing_W
 
Příspěvky: 6
Registrován: 25.12.2015-10:33
Bydliště: Hradec Králové
Kraj: Královehradecký
Typ XJ: XJ600N
Rok výroby XJ: 2001

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod mahomaho » 08.05.2016-23:06

Janoš-XJ píše: Otis to nemyslel nijako zle !


Otis samozřejmě nic zle nemyslel - to je jasné.

Janoš-XJ píše:Ale pokud potřebuješ prudit


Jestli tě prudí že: --- jak psal Otis byla krize, a jak dodávám ti co pořádali srazy a zůstali věrní, přispěli k překonání --- tak je to tvoje věc.

Janoš-XJ píše:a narážet třeba na Fortunu,tak tu napiš jména pořadatelů co srazy dělali a já jim poděkuji !


To gesto nějak nechápu, ale jména pořadatelů najdeš v historii, podkategorie - srazy

Janoš-XJ píše: NIKDY jsem od XJ neodešel a kam jsem mohl vždy jsem dojel!!


Blahé paměti si na lidi z xj fora, hlavně nováčky, nadával a neustále vyhrožoval že odejdeš a gesta a ramena, protože jsou to ..... atd. Tenkrát jsem ti řekl ať furt nevyhrožuješ a tebe se to jako ješitu neskutečně dotklo atd. Takže tato věta je hodně pokrytecká.

Janoš-XJ píše: Vždy jsem jel za lidma které mám rád a ty druhé prostě respektuji toď vše! Jsem tady skoro deset let


No nějakou dobu tě vidět nebylo, nebudu polemizovat. Nicméně ten respekt je super a ten ti vždycky budu chválit, naprosto souhlasím. Janošu napadá mě to přísloví o potrefené huse, není lepší se to vykašlat. Díky
život je cesta, čím dál tím líp
Uživatelský avatar
mahomaho
XJ štamgast
 
Příspěvky: 525
Images: 36
Registrován: 01.10.2007-07:48
Bydliště: Neveklov Val.Mez.
Kraj: Středočeský
Typ XJ: kdysi xj900 diversion
Rok výroby XJ: 1996

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod mahomaho » 08.05.2016-23:15

kozoroh1 píše:Maho: umíš si představit, že bych organizoval sraz a ono by pak lilo? Počkal bych vás v hospodě. :lol: :lol: :lol: Něco by snad příští rok mohlo dopadnout. Uvidíme, nikdy jsem nic takového nedělal.


Narážíš na to že v dešti nejezdíš?? :lol: Jasně že si umím představit že bys mohl pořádat sraz a v dešti se to naučíš :wink: Jinak jestli to jen trochu půjde rád helfnu.
život je cesta, čím dál tím líp
Uživatelský avatar
mahomaho
XJ štamgast
 
Příspěvky: 525
Images: 36
Registrován: 01.10.2007-07:48
Bydliště: Neveklov Val.Mez.
Kraj: Středočeský
Typ XJ: kdysi xj900 diversion
Rok výroby XJ: 1996

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod klaban » 09.05.2016-04:49

Zdar chlapi. Že se na to navyserete.Ja jsem přijel na sraz po 9 letech a neskutečně jsem se si to užil.mám radost že jsem potkal staré známé a za nové tváře taky dík. Podle mého je úplně jedno kdo sraz pořádá.Je to šichta já jsem to zažil ,ale to si musí skusit každý sám.Moc dík pořadatelům (otis,daket) , vše bylo super.
Moc se těším na další a na vás.
-ps ---- příště vezmu víc té slivovice.
klaban
 
Příspěvky: 15
Registrován: 06.04.2016-12:34
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kraj: Zlínský
Typ XJ: bmw r 1200 rt
Rok výroby XJ: 2005

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod mahomaho » 09.05.2016-06:15

O to kdo pořádá sraz tu vůbec nešlo. Jde o ty lidi co to táhli v době kdy podstatná část lidí přestala jezdit a xj stránky zkomíraly. A to se Jánoše asi dotklo, protože byl jedním z iniciátorů toho že se vytvořilo jiné forum a ta podstatná část přestala jezdit na xj srazy, ale na Fortunu. Píšu to velmi stručně a nechtěl jsem to tu psát, protože tohle vlákno je o něčem jiném, jenže pak by tomu spousta lidí asi nerozuměla. Jinak je super že si staré tváře nacházejí cestu zase na xj sraz a Klabane strašně rád tě vidím zase v jedné stopě, je skvělé že sis s RTčkem splnil sen a vím že s tou slivkou to myslíš vážně :lol:,
život je cesta, čím dál tím líp
Uživatelský avatar
mahomaho
XJ štamgast
 
Příspěvky: 525
Images: 36
Registrován: 01.10.2007-07:48
Bydliště: Neveklov Val.Mez.
Kraj: Středočeský
Typ XJ: kdysi xj900 diversion
Rok výroby XJ: 1996

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod daket » 09.05.2016-07:13

zdar všichni,
- děkuji za účast na srazíku, počet motorek nadprůměrný - laina na 2km
- Otis, ta fotka s tou mojí motorkou a psem se Ti povedla, málem byla pro něho historická
- jinak neřešte minulost, stejně to nikoho moc nezajímá a je potřeba čučet do budoucnosti
- těším se na další akce
daket
občasný přispěvatel
 
Příspěvky: 216
Images: 4
Registrován: 22.09.2011-17:29
Bydliště: Blučina,Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: XJ 600 Diversion_Bandit 1200
Rok výroby XJ: 2001

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod PIG » 09.05.2016-09:52

I naše celá parta určitě někde zase dojede
Uživatelský avatar
PIG
XJ štamgast
 
Příspěvky: 793
Images: 184
Registrován: 09.10.2007-03:16
Bydliště: Vranovice
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 1999

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod Jurapee » 09.05.2016-10:04

Ahoj, dojezd cca 18hod, najeto 842 km
Díky organizátorům a všem zúčastněným za sraz, dobře zorganizované a k tomu na zakázku objednané suprrr počasí.
Klobásové párty - naprosto skvělý nápad :D
Jura
Jurapee
 
Příspěvky: 61
Registrován: 11.07.2013-16:38
Kraj: Středočeský
Typ XJ: XJ600 N
Rok výroby XJ: 1998

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod 107 kilo » 09.05.2016-10:07

Neřešmě co bylo, akorát si nasereme do vlastního hnízda + zasereme sami sebe :smt011 . Každé společenství má krize. My ji máme za sebou !!! a to je dobrá zpráva. Tento sraz podle mne ukázal cestu pro ostatní pořadatele. Zajistit kemp + poskytnout svobodu volby (stan nebo chatka nebo širák) osvědčený model, který spojí jinak dosti různorodé společenstvo. Je si pohlídat aby nebyla přetržka a nechyběl alespoň jarní a podzimní sraz. A to náš nepsaný a nevolený El PREZIDENTE (OTIS) Snad pohlídá a my ostatní mu pomůžeme. Tedy vyhlašuji nové téma - podzimní sraz 2016. Napište kam by jste rádi podívali v ČR. KDYŽ TAK ZALOŽTE NĚKDO nový VLÁKNO (já su na to línej). :smt006
107 kilo
 
Příspěvky: 77
Images: 4
Registrován: 19.08.2010-23:09
Bydliště: Popůvky grand prix
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 1997

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod OTIS » 09.05.2016-10:49

Možnou „krizi“ teď vidím v tom, že Admin fóra už sem moc nechodí. Již jsem ho požádal o zvýšení některých práv, ale nekomunikuje… Taky si kladu otázky, zda provádí zálohy, bezpečností aktualizace systému apod. Může se stát, že to tu spadne třeba v průběhu organizace srazu a dostaneme se tak do velmi složité situace...
Uživatelský avatar
OTIS
XJ veterán
 
Příspěvky: 3033
Images: 1863
Registrován: 02.06.2005-19:24
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 2001

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod Janoš-XJ » 09.05.2016-15:04

Dám na slova Klabana a 107 kilo seru na to! Omlouvám se tedy Tommzovi za nepřítomnost na 14- XJ Plzeň a tuším tobě za Krkonoše 17- XJ sraz.Myslím že to s mojí docházkou není tak zlé!? PINDAL jsem vždy na VIRTUÁLY kteří na srazy nejezdily a jen blbě prndali. A překvapuje mne že sis někdy všiml mejch ramen že o nich tak píšeš já myslel že seš vždy zaneprázdněn opačným pohlavím? Ale potěší to starého ješitu ,tak pá! :smt006
I muži mají své dny
Janoš-XJ
občasný přispěvatel
 
Příspěvky: 245
Images: 25
Registrován: 03.10.2007-18:07
Bydliště: Hustopeče
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: XL 1000 Varadero
Rok výroby XJ: 2005

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod famfulin76 » 09.05.2016-15:54

Ty vole, tady se to rozjelo... Fortuna, odpadlíci a neodpadlíci od xj - asi ňákej pravěk... Já teda nevím, co se kdysi stalo nebo nestalo, ale musím (ač jako škarohlíd a vždyavšepomlouvající osoba) konstatovat , že tenhle sraz se povedl a chci určitě poděkovat všem za příjemnou atmosféru a hlavně za jeho zorganizování. Možná, že mi až teď dochází, že to není žádná prdel, vymyslet program a místo tak, aby to vyhovovalo pokud možno všem. Takže díky, bylo to fajn a těším se na příští!
P.S. A bylo to i poučný, bo už vím, jak se pije ze žárovky:)
P.S.2. A jestli se někdy dostanu do Sedlčan, budu určo pozdravovat!
famfulin76
 
Příspěvky: 51
Registrován: 17.12.2012-22:16
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: xj 900 diversion
Rok výroby XJ: 2002

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod Koudy01 » 09.05.2016-16:15

Problémem internetových diskuzí je to, že si dané příspěvek může kdokoliv vyložit po svým/pochopit jinak, než bylo pisatelem zamýšleno a pak vznikají zbytečný přestřelky. Narozdíl od mluvenýho slova, z kterýho jde vycítit (podle tónu, výrazu atd.), jak vyslovenou věc dotyčný myslí. Proto je důležitý brát psanou formu vždy s nadhledem - obzvlášť mezi kamarádama ;-)

A na závěr bych ocitoval Jánošův dovětek pod příspěvkama:"I muži mají své dny" :wink:
Uživatelský avatar
Koudy01
XJ štamgast
 
Příspěvky: 800
Images: 62
Registrován: 26.09.2011-18:49
Bydliště: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: XJ600S
Rok výroby XJ: 2001

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod kozoroh1 » 09.05.2016-16:40

Tak když už se to tak hezky rozepsalo tak přidám taky:

Na jednu stranu máte pravdu oba na druhou ani jeden.
1) lidi na fóru by měli být stejně důležítí jako ti, kteří jezdí na srazy. Neboť právě z nich přicházejí časem nový srazníci. A já si rád pokecám o čemkoliv i častěji než 2x do roka. Písemná diskuze je mnohdy kvalitnější a lepší a hlavně umožňuje komunikaci každý den.
2) každý srazy rád nemá a nemusí se mu to vyčítat. Přitom to může být virtuální "superčlen". Od toho je fórum.
3) možná by jste měli dát podmínku přihlášení do klubu, že kdo neudělá sraz nemá tady co dělat, možná by to vše ulehčílo a ujasnilo.

Toť ve zkratce můj názor. Protože názory typu chodíš na srazy a žádný neuděláš, nebo si jen na netu a na sraz nepřijedeš. Jsou spíše odrazující. Zní to jako ty nám něco dlužíš. Nehraju si na: ty jo, tys udělal tři srazy ty si bourák a ty si neudělal žádný, s tebou se nebavím. I když obrovský respekt k organizátorům. Stojí to nějaké finance a spoustu času. Cítím se být v dobrém slova smyslu dlužníkem a proto se pokusím něco udělat. Nemám problém klidně na srazu zaplatit vstupné. Když budu něco dělat, tak proto, že chci něco udělat pro přátele, něco jim ukázat. Ne proto, že musím.

Asi tak.
Uživatelský avatar
kozoroh1
občasný přispěvatel
 
Příspěvky: 172
Images: 3
Registrován: 13.02.2015-23:51
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kraj: Královehradecký
Typ XJ: 600
Rok výroby XJ: 1999

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod mahomaho » 09.05.2016-16:53

kozoroh1 píše:Tak když už se to tak hezky rozepsalo tak přidám taky:

Na jednu stranu máte pravdu oba na druhou ani jeden.
1) lidi na fóru by měli být stejně důležítí jako ti, kteří jezdí na srazy. Neboť právě z nich přicházejí časem nový srazníci. A já si rád pokecám o čemkoliv i častěji než 2x do roka. Písemná diskuze je mnohdy kvalitnější a lepší a hlavně umožňuje komunikaci každý den.
2) každý srazy rád nemá a nemusí se mu to vyčítat. Přitom to může být virtuální "superčlen". Od toho je fórum.
3) možná by jste měli dát podmínku přihlášení do klubu, že kdo neudělá sraz nemá tady co dělat, možná by to vše ulehčílo a ujasnilo.

Toť ve zkratce můj názor. Protože názory typu chodíš na srazy a žádný neuděláš, nebo si jen na netu a na sraz nepřijedeš. Jsou spíše odrazující. Zní to jako ty nám něco dlužíš. Nehraju si na: ty jo, tys udělal tři srazy ty si bourák a ty si neudělal žádný, s tebou se nebavím. I když obrovský respekt k organizátorům. Stojí to nějaké finance a spoustu času. Cítím se být v dobrém slova smyslu dlužníkem a proto se pokusím něco udělat. Nemám problém klidně na srazu zaplatit vstupné. Když budu něco dělat, tak proto, že chci něco udělat pro přátele, něco jim ukázat. Ne proto, že musím.

Asi tak.


Bereš to s nadhledem a zodpovědně, ale to placení je zbytečné. Jinak ten Dvůr Králové má potencial a je tam spousta věcí k vidění. Jak píše 107kilo tento byl dobrý mustr, ten kemp umožňuje více svobody, ty špekáčky jsou pěkná adventůra a Klaban by mohl začít jezdit na RT s kytarou a něco zapět u ohně.
život je cesta, čím dál tím líp
Uživatelský avatar
mahomaho
XJ štamgast
 
Příspěvky: 525
Images: 36
Registrován: 01.10.2007-07:48
Bydliště: Neveklov Val.Mez.
Kraj: Středočeský
Typ XJ: kdysi xj900 diversion
Rok výroby XJ: 1996

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod mahomaho » 09.05.2016-17:01

Janoš-XJ píše:Dám na slova Klabana a 107 kilo seru na to! Omlouvám se tedy Tommzovi za nepřítomnost na 14- XJ Plzeň a tuším tobě za Krkonoše 17- XJ sraz.Myslím že to s mojí docházkou není tak zlé!? PINDAL jsem vždy na VIRTUÁLY kteří na srazy nejezdily a jen blbě prndali. A překvapuje mne že sis někdy všiml mejch ramen že o nich tak píšeš já myslel že seš vždy zaneprázdněn opačným pohlavím? Ale potěší to starého ješitu ,tak pá! :smt006


Když nejsi schopný přijít a pozdravit pravicí tak si tě moc nevšímám, ale na dalším srazu by jsme to mohli konečně změnit. A k opačnému pohlaví, ony ty ženské nějak cítily že jsem hodný kluk tak měly zájem, s tím jsem nedokázal nic udělat... 8)
život je cesta, čím dál tím líp
Uživatelský avatar
mahomaho
XJ štamgast
 
Příspěvky: 525
Images: 36
Registrován: 01.10.2007-07:48
Bydliště: Neveklov Val.Mez.
Kraj: Středočeský
Typ XJ: kdysi xj900 diversion
Rok výroby XJ: 1996

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod mahomaho » 09.05.2016-18:44

Mám dobrou zprávu, admin žije. :smt038 Sice byl pod vlivem, ale komunikoval. :lol: Posílám El presidentovi aktuální telefon. :wink:
život je cesta, čím dál tím líp
Uživatelský avatar
mahomaho
XJ štamgast
 
Příspěvky: 525
Images: 36
Registrován: 01.10.2007-07:48
Bydliště: Neveklov Val.Mez.
Kraj: Středočeský
Typ XJ: kdysi xj900 diversion
Rok výroby XJ: 1996

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod Janoš-XJ » 09.05.2016-19:26

mahomaho píše:Když nejsi schopný přijít a pozdravit pravicí tak si tě moc nevšímám

Prvně jsem nechtěl na nic od tebe reagovat ,ale toto musím! Já jako spolupořadatel srazu (což moc lidí neví bo nemusím bejt středem pozornosti) tam byl s Daketem a Otisem první .Takže jsi dojel později "příchozí zdraví "to za prvé. Za druhé jsem asi o 15-17let starší a starší se zdraví !(obešel si nás jako ....)
A teď pro Kozoroha: My neděláme komerční srazy ,takže se na nich neplatí! A většinou to dělá člověk kterej alespoň trochu zná okolí a ví co se dá či nedá shlédnout! No a o těch virtuálech je to na dlouhé lokty aby to pochopily ty novější!
I muži mají své dny
Janoš-XJ
občasný přispěvatel
 
Příspěvky: 245
Images: 25
Registrován: 03.10.2007-18:07
Bydliště: Hustopeče
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: XL 1000 Varadero
Rok výroby XJ: 2005

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod DjMaxx » 09.05.2016-19:26

Přátelé, jsem tady sice naprostým nováčkem a na srazu XJ jsem byl poprvé a těch pár lidiček,co jsem poznal bylo fajn a moc rádi bychom poznali i ostatní z vás ale to vytahování špíny tady na sebe mně dosti odrazuje. Řešíte tady sračky , než aby jste měli radost z toho, že se podařilo setkat tolik přátel a příznivců této značky XJ. Pár motosrazů jsem již organizoval u nás a není to žádná sranda, což mohu potvrdit a tady to bylo zvládnuté naprosto perfektně a proto se těším opět mezi vás ale zahoďte vaše osobní problémy na soukromý rozhovor a neberte nám nováčkům iluze o vás starousedlících. :smt009
DjMaxx
 
Příspěvky: 16
Registrován: 07.03.2016-19:25
Bydliště: Loštice
Kraj: Olomoucký
Typ XJ: XJ600 diversion
Rok výroby XJ: 1998

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod OTIS » 09.05.2016-20:13

Děkuju všem za názory a tímto diskuzi uzavírám.

Tento sraz už je minulostí, takže se soustřeďte na ten příští. A není to jen o pravidelných srazech, klidně někdo možete uspořádat malou víkendovou vyjížďku v rámci svého kraje - to tady kdysi taky fungovalo :wink:
Uživatelský avatar
OTIS
XJ veterán
 
Příspěvky: 3033
Images: 1863
Registrován: 02.06.2005-19:24
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 2001

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod mahomaho » 10.05.2016-12:10

Janoš-XJ píše:
mahomaho píše:Když nejsi schopný přijít a pozdravit pravicí tak si tě moc nevšímám

Prvně jsem nechtěl na nic od tebe reagovat ,ale toto musím! Já jako spolupořadatel srazu (což moc lidí neví bo nemusím bejt středem pozornosti) tam byl s Daketem a Otisem první .Takže jsi dojel později "příchozí zdraví "to za prvé. Za druhé jsem asi o 15-17let starší a starší se zdraví !(obešel si nás jako ....)
A teď pro Kozoroha: My neděláme komerční srazy ,takže se na nich neplatí! A většinou to dělá člověk kterej alespoň trochu zná okolí a ví co se dá či nedá shlédnout! No a o těch virtuálech je to na dlouhé lokty aby to pochopily ty novější!


Jsem rád že jsi tak zásadový, mám to podobně, takže se shodneme, ale já nezdravím jen tebe. Když někomu podám ruku na přivítanou toto gesto neopětuje, na pozdrav neodpoví, tak už za ním logicky znovu nejdu. Snad si to pomatuješ, protože se od té doby se nebavíme - nezdravíme. Na srazu v Jozefově, který jsem pořádal, jsi taky nepřišel podat ruku a tvářil se jak bubák, nevím co čekáš? Janošu tady byl docela klid. Nebudu to rozpatlávat proč. Teď jsi zase aktivní a vadí ti že děkuji těm co zůstali věrní a zase děláš peklo. Je to úplně zbytečné. Protože tobě pořád něco vadí, imrvére děláš konflikty je jedno jestli na fortuně nebo na xj. Po několikáté se zmiňuješ spolupořadatelstvím, je to jedno, ale tvoje skromnost je neuvěřitelná. Kluci mi řekli svoje, takže bych se styděl o tom mluvit. Nevěřím že se ťukneš do čela, ale máš šanci. Nastavuji ti zrcadlo. A lidi máte pravdu jsou to sračky, ale někdy to bez toho nejde a je potřeba reagovat hned a né čekat na další sraz.
život je cesta, čím dál tím líp
Uživatelský avatar
mahomaho
XJ štamgast
 
Příspěvky: 525
Images: 36
Registrován: 01.10.2007-07:48
Bydliště: Neveklov Val.Mez.
Kraj: Středočeský
Typ XJ: kdysi xj900 diversion
Rok výroby XJ: 1996

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod Radimathor » 10.05.2016-13:13

A co takhle příští sraz někdo ze šumavy a nebóó jsem ještě nebyl nahoře v jeseníkách :smt007
Všudezdejší
Uživatelský avatar
Radimathor
XJ štamgast
 
Příspěvky: 523
Images: 8
Registrován: 17.02.2008-19:03
Bydliště: Praha 4
Kraj: Praha
Typ XJ: ZRX1200S
Rok výroby XJ: 2002

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod Michal » 11.05.2016-17:57

Tak jsem chtěl dát příspěvek ale Maxx to už napsal, souhlas !
A cestou do Prahé jsem kamarádovi udělal fotku :D (má firmu a hele jak se jmenuje)
http://misa302.rajce.idnes.cz/Otis#Otis.jpg
Přidávám pozdrav do Sedlčan a hlavně té co nosí teplé pivo :D :D :D
Michal
XJ štamgast
 
Příspěvky: 319
Images: 10
Registrován: 05.05.2011-10:59
Bydliště: Radenín
Kraj: Jihočeský
Typ XJ: XL
Rok výroby XJ: 2006

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod xy » 11.05.2016-23:09

...nemá někdo ještě nějaké fotky, já moc nefotil, a bývalo jich tu po srazu víc...
...na to poměřování pindíků se vykašlete, jen z toho budou další rozbroje a hádky...
PS: pozdravy v Sedlčanech se vyřizují kde? Že bych se přidal :lol:
...kam nevidím, tam neletím...
xy
XJ štamgast
 
Příspěvky: 333
Images: 4
Registrován: 13.08.2006-21:23
Bydliště: Ouběnice
Kraj: Středočeský
Typ XJ: fzs 600
Rok výroby XJ: 1998

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod OTIS » 12.05.2016-05:50

Michal píše:A cestou do Prahé jsem kamarádovi udělal fotku :D (má firmu a hele jak se jmenuje)
http://misa302.rajce.idnes.cz/Otis#Otis.jpg
Přidávám pozdrav do Sedlčan a hlavně té co nosí teplé pivo :D :D :D

Kdyby ses v Břeclavi pozorně díval, tak uvidíš http://fyzmatik.pise.cz/166-breclavska-vez-otis.html
Uživatelský avatar
OTIS
XJ veterán
 
Příspěvky: 3033
Images: 1863
Registrován: 02.06.2005-19:24
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 2001

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod mistrhroch » 12.05.2016-23:56

Jezdím dobře-jezdím rád...až na ty starty, rozjezdy, křižovatky, přechody, parkování...
mistrhroch
XJ štamgast
 
Příspěvky: 524
Images: 16
Registrován: 16.06.2010-22:20
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kraj: Ústecký
Typ XJ: XJ+R 1300
Rok výroby XJ: 2000

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod DjMaxx » 13.05.2016-05:56

Tak Casanova sociálních sítí (mistrhroch) nezklamal a bude zřejmě pasován na klubového fotografa :-) Tak gratuluji Michale ..... :-) Máš největší počet fotografií :-)
DjMaxx
 
Příspěvky: 16
Registrován: 07.03.2016-19:25
Bydliště: Loštice
Kraj: Olomoucký
Typ XJ: XJ600 diversion
Rok výroby XJ: 1998

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod Wencl » 13.05.2016-16:34

Čau jsem tady novej a jak tak koukám, přišel jsem pozdě :( :roll: Doufám že brzy bude nějaká další akcička, mám rád tyhle poznávací výlety :smt006

Zdravím Vašek z Havl. Brodu - XJ 600 Div :wink:
Wencl
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13.05.2016-16:25
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
Typ XJ: Diverzion 600 S
Rok výroby XJ: 1999

Re: XXII. sraz přátel XJ - Pálava-Nové Mlýny (6.-8.5. 2016)

Příspěvekod mistrhroch » 13.05.2016-19:01

DjMaxx píše:Tak Casanova sociálních sítí (mistrhroch) nezklamal a bude zřejmě pasován na klubového fotografa :-) Tak gratuluji Michale ..... :-) Máš největší počet fotografií :-)



Ahojky a díky..., ale vždyť to bylo jen pár foteček... :lol: Důležité je správně mačkat...dudlíky i čudlíky.. :lol: :lol: .
Byl to pohodový a prímový srazík :wink:
Jezdím dobře-jezdím rád...až na ty starty, rozjezdy, křižovatky, přechody, parkování...
mistrhroch
XJ štamgast
 
Příspěvky: 524
Images: 16
Registrován: 16.06.2010-22:20
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kraj: Ústecký
Typ XJ: XJ+R 1300
Rok výroby XJ: 2000

PředchozíDalší

Zpět na Srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron