oraganizace srazů

Příspěvekod OTIS » 19.03.2009-09:04

Lidi pokud jste si všimli, tak hnacím motorem tohoto webu či společnosti jsou většinou "staří členové". Mraky nových registrací a většina jen pasivní... Virtuálové, klidně nás a zdejší "systém" hodnoťte, kritizujte, připomínkujte... ale předtím zkuste sami i vy něco pro všechny udělat! Nebo klidně nedělejte nic, ale nekomplikujte nám to (-viz bolkova myšlenka)! Jsem zde od začátku, takových různých nespokojených, uražených kecálků-reformátorů už pár pamatuji. Ale vždy to skončilo jen u textu plného velkých plánů na změny...(a někdy se dokonce ten text záhadně smazal... :lol: ).
Uživatelský avatar
OTIS
XJ veterán
 
Příspěvky: 3033
Images: 1863
Registrován: 02.06.2005-19:24
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 2001

Příspěvekod Anonymous » 19.03.2009-10:03

OTIS píše:Lidi pokud jste si všimli, tak hnacím motorem tohoto webu či společnosti jsou většinou "staří členové". Mraky nových registrací a většina jen pasivní...

no já se radši moc neprojevuju, když jsem se ještě nezúčastnil žádného srazu... a jak tak čtu ty příspěvky, dělám dobře :smt109
Naposledy upravil Anonymous dne 19.03.2009-10:04, celkově upraveno 1
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 19.03.2009-10:04

[b]Od cihelny zlí psi vyli,
že jsme se jim nelíbili,
že tak mladí už si hrajem na tak velmi vážné věci,
to psy musí zlobit přeci....[/b]

...myslím, že Šrámek Fraňo již podobné řešil ve sbírce " Života bído přece Tě mám rád "
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 19.03.2009-10:17

já už si připadám jako v Kocourkově

nevím proč stále předhazujete problémy s organizací srazu.

NIKDY a NIKDE jsem nepsal že chci nějakou rezervaci nebo cokoli jiného.
Jen jsem řekl že pokud bude hnusně nikam nejedu.

naštvala mě Vaše reakce typu: nojó virtuál.... to se dalo čekat...

Nechápu v čem vám tímto něco komplikuju. Nejsem registrován tímpádem jakobych nejel, mě to přijde strašně jednoduchý.
Zase to berte tak, kdybych se oběvil a nikomu dopředu nic neřekl asi by jste koukali jako z jara. :roll:

(podmínky proč bych nejel nemají podle mého soudu s tím že jsem virtuál nic společného)
Anonymous
 

Příspěvekod OTIS » 19.03.2009-10:34

Golfi - projevovat se můžeš. A není to jen o účasti na nějaké akci- třeba MiraXJ na žádné akci nebyl, ale nějaké materiály do článků na web udělal :wink: Je to pro nás taky virtuál, ale ruku ke společnému dílu přiložil.

BEGY ale něco napsals tady, vzpomínáš? viewtopic.php?t=55 .... :D
Uživatelský avatar
OTIS
XJ veterán
 
Příspěvky: 3033
Images: 1863
Registrován: 02.06.2005-19:24
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 2001

Příspěvekod Anonymous » 19.03.2009-10:55

Bohuzel tedka mi nejak dosel cas na psani reakci, ale rek bych tohle. Ano, je problem kdyz se lidi jakoby hlasi na srazy a pak neprijedou, ale proc pocitat s tim ze mozna prijedou jeste tihle a tihle "virtualove" nebo buhvi kdo. Moje zkusenost je ta, ze co si nezaridim to nemam, tzn. nezaregistruju se na sraz a na ubytovani tzn. neni se mnou pocitano, pokud prijedu musim se o sebe postarat sam, zadna maminka me tam neceka s ustlanou postylkou a teplym jidlem. Doufam ze se podivam na dubnovej minisraz, ale nikde to nepisu protoze nevim jeste jestli mi do toho neco vleze a taky proto, ze mam RZ v depozitu a buhvi jestli se objevim doma do ty doby(a prvni nezodpovedna jizda pred 14 dnima byla zbytecnej risk).
Anonymous
 

Příspěvekod OTIS » 19.03.2009-11:06

Jindra píše:...proc pocitat s tim ze mozna prijedou jeste tihle a tihle "virtualove" nebo buhvi kdo...

Dalo by se říct, že toto je "trend" poslední doby a organizace akcí se realizuje po staru. Věřím, že po zkušenostech se od příštích akcí se tento systém začne uplatňovat :wink:
Uživatelský avatar
OTIS
XJ veterán
 
Příspěvky: 3033
Images: 1863
Registrován: 02.06.2005-19:24
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 2001

Příspěvekod Racek » 19.03.2009-11:22

Bylo už tu řečeno spousty připomínek , ...mohlo by to už vydat pomalu na nějakou knížku :lol: , já myslím že už je zbytečný o tom dokola diskutovat , protože se stejně meleme pořád dokola a nic nevyřešíme , protože prostě tohle vyřešit nejde , snad jen že by pořadatel srazu vybíral zálohu na ubytování z které by při případném selhání mohl toto uhradit.
Nevím , třeba je to kravina ,může mít někdo nějakej úraz atp. , teď mě to napadlo.
Možná že až někdo z nás nových členů přijede na sraz , dá ostatním za pravdu a bude reagovat na tyhle omluvy u dalších nových členů stejně jako oni teď na nás.
Jsme lidi se stejnými zálibami a už mě tohle téma opravdu nebaví a místo aby jsme tu byly na jedný lodi , tak nás to tu rozděluje.
Já osobně za sebe bych to opravdu už nechal plavat :smt069
Racek
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 250
Images: 1
Registrován: 20.12.2008-16:07
Bydliště: dům

Příspěvekod Anonymous » 19.03.2009-12:08

OTIS píše:BEGY ale něco napsals tady, vzpomínáš? viewtopic.php?t=55 .... :D


a kde je problém? jseš si jistý že si přečetl vlákno až do konce?

zjednodušeně:(nebudu tupě něco opisovat - pokud to na svý motorce nebudu dělat taky, abych měl praktickou zkušenost tak návod dělat nebudu)

mimoto třeba jsem uděal výpis jak se seřizují podtlaky :wink:
viewtopic.php?t=1732&highlight=podtlak
Anonymous
 

Příspěvekod OTIS » 19.03.2009-12:39

To máš namysli ten obrázek uprostřed fóra? Já sem myslel, že z toho uděláš samostatný článek, který bude přístupný na hlavní stránce v technice: clanek.php?kategorie=2

Takto případný zájemce bude zase muset hledat na fóru...
Uživatelský avatar
OTIS
XJ veterán
 
Příspěvky: 3033
Images: 1863
Registrován: 02.06.2005-19:24
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 2001

Příspěvekod Anonymous » 19.03.2009-13:53

podtlaky jsem dělal nedávno... návod je tu asi zbytečný, pač ne každý má doma budíky a ti co je mají, snad vědí jak na to... taky je tu možnost, že si někdo ty budíky půjčí od známého... v takovém případě je snad ale lepší si půjčit s budíkama i toho kámoše a koukat mu při práci přes rameno, aby už příště nebyl potřeba... tak jsem to aspoň vyřešil já :lol: jo a klidně mě teď zdrbejte, že to seru do tohohle vlákna :wink: nic už mě dnes nemůže nasrat víc než počasí v Ově... :lol:
Anonymous
 

Příspěvekod PIG » 19.03.2009-14:06

nenechávej si to pro sebe, mě by třeba ty podtlaky zajímaly i když nemám budíky
Uživatelský avatar
PIG
XJ štamgast
 
Příspěvky: 793
Images: 184
Registrován: 09.10.2007-03:16
Bydliště: Vranovice
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 1999

Příspěvekod Anonymous » 19.03.2009-14:13

tak se mrkni na ten obrázek, co tam vložil BEGY :wink: i když tam je to dost ořezané... ale tak člověk snad pochopí, že kromě nádrže musí sundat i airbox, aby se dostal na karburátory... btw, s tou nadrží je to pěkně na hovno... nejlepší je ju úplně sundat a vyrobit si z nějaké flašky malou náhražku, pač nádrž tam dost zavazí :wink: pak už jen napichnout budíky a štelovat...
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 19.03.2009-15:32

bez airboxu, chacha...
Dělal jsem to před 4 dny, samozřejmě s airboxem.
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 19.03.2009-16:11

no jo no jo :briks1 když já rád čučím dovnitř :smt025 na škodu to není, tak co... :wink:
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 20.03.2009-23:16

tak kdyz uz se debata stocila tak samozrejme se vzduchacem, ladi se to aby to fungovalo s filtrem a sanim, moc lidi nejezdi s otevrenymi karby :-P
Anonymous
 

Předchozí

Zpět na Srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron