klepání při rozjezdu

Pravidla fóra
Zkuste využít funkci hledat před přidáním nového dotazu. V případě nového dotazu/příspěvku vždy na začátek uveďte přesný typ a ročník XJ, ke kterému se dotaz vztahuje!!!

klepání při rozjezdu

Příspěvekod Anonymous » 08.09.2008-07:43

zdravim pánové při rozjezdu se z podvozku ozývá divný klepání ale jak se ryclost zvýšuje tak to přestavá, dělá to jen když jedu ve dvou. Já osobně mám podezření na řetěz. nic moc jiného mě nenapada děkuji za pomc
Anonymous
 

Příspěvekod Bartus » 08.09.2008-08:28

Při jízdě ve 2 by měl být řetěz teoreticky víc naplý. Navíc při volném řetězu by jsi cítil škubání do stupaček. Mě něco podobného dělaly brzdové destičky, mrkni i na ně. Můžeš mít poškozený ten distanční plíšek co je nad destičkami. Ale to by klepalo i při jízde solo.
Pozdrav z černé díry
http://www.bartus.eu

Sedím na stromu a nejsem dřevorubec :-)
Bartus
XJ štamgast
 
Příspěvky: 1395
Images: 162
Registrován: 15.12.2005-10:24
Bydliště: Petřvald u Karviné
Kraj: Moravskoslezký
Typ XJ: Suzuki DL1000 BMW 1150 GSA
Rok výroby XJ: 2005

Příspěvekod Anonymous » 08.09.2008-09:55

dík za radu to škubání do stupaček jesm nják nevnímal až na tom pojedu tak to skusím vycítit i v yamaze mi řekli že to může být ten řetěz
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 08.09.2008-10:25

jestli je nestejnomerne vytahany retez nebo nestejnomerne opotrebena rozeta, tak pri vetsim zatizeni tzn ve dvou to po napnuti skubat muze....tzn jak starou mas retezovku a v jakym je optickym stavu?
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 08.09.2008-11:26

no vzhledově je na tom dobře já na ní nalítal tak 4000 plus asi 2000 borec co to měl předemnou
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 09.09.2008-11:23

tak jsem se podruhé narodil njákej kkt co tam měnil řetězovku tam nedal tu pojistno podložku a ulítla matice co drží řetězový kolo. ta tam pak chrastila a dělala to klepání
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 09.09.2008-11:44

pěkný....

pamatuju jak jsem kdysi dávno dával dohromady kamarádovi fichtla. na spojce neměl taky pojistnou podložku a koš se celý kvrdlal, pak že mu to prý nějak nejede. Tak jsem zjistil že má uštípaný spodní hrany pístu - prý je to schválně, aby to mělo delší sání :smt044
tak sundám válec a koukám jako pako..... místo dvou pístních kroužků měl kus měděnýho drátu :smt119
už ani nevim kde k tý motorce přišel ale rarita to byla hustá :lol:
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 09.09.2008-13:36

Tak to je celej můj kámoš, ten když byl hoodně malej a blbej, ztratil jeden pístní kroužek a dal tam na férovku silikon :lol: :lol: :lol: Jinak s tim řetězem to moh bejt dobrej průser...
Anonymous
 


Zpět na Podvozek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron