ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Kufry, brašny, nosiče aj..
Pravidla fóra
Zkuste využít funkci hledat před přidáním nového dotazu. V případě nového dotazu/příspěvku vždy na začátek uveďte přesný typ a ročník XJ, ke kterému se dotaz vztahuje!!!

ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod Doctorka » 20.10.2013-18:21

ahojte, dnes mě má babička Yamička vypekla a složila se mi v garáži - doslova mi políbila nožku-hmotnostně m má jaksi navrch :-D . Volala jsem do s.o.s. moto-bohužel jsou z Phy a já z Brna a tak by mě zvednutí motky přišlo na 4 tisíce :-D . Nevíte o někom silném kdo by to udělal za guláš,pivko a menší úplatek ? jinak mé srdce tepe pro Yamy celý život,ale jako majitelka i zde na fóru jsem ,,miminko,, - tak Vás všechny co nejsrdečněji zdravím a přeji mnoho nádherných chvil nejen s kráskami typu xj-ček,ale i všem s jinými typy Yamiček ;) Doctorka
Doctorka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20.10.2013-16:58
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: yamicka babicka xj 600 s
Rok výroby XJ: 1992

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod TOMMZ » 21.10.2013-09:26

Nějak jsem z toho nepochopil, co vlastně potřebuješ???

To mám asi z toho, že málo chlastám :lol:

Jako, že ti motka leží v garáži a potřebuješ ji zvednout? Nebo, že tam ležíš pod ní a potřebuješ vyměnit motku za chlapa :lol: Hmotnostní poměr by se určitě vylepšil :P
TOMMZ
Site Admin
 
Příspěvky: 2303
Images: 1515
Registrován: 02.06.2005-14:45
Bydliště: Praha 2
Kraj: Praha
Typ XJ: Thundercat
Rok výroby XJ: 2000

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod Mira XJ » 21.10.2013-09:44

To jako fakt potřebuješ jen zvednout motorku v garáži?
Tak jestli potřebuješ jen toto ,tak dneska bych ti ju po hokně mohl přijít hodit zpátky na kola. Makám v Brně do 14h a půl hoďku si na to klidně vymezím.Mirek
To mám z toho života jakej vedu, to mám z toho s kým se tahám!
Mira XJ
XJ štamgast
 
Příspěvky: 679
Images: 0
Registrován: 06.06.2005-12:53
Bydliště: Pohořelice

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod TOMMZ » 21.10.2013-09:48

Jí rovnou zavolej na tel. viz. profil, když jsi tak ochotnej.
TOMMZ
Site Admin
 
Příspěvky: 2303
Images: 1515
Registrován: 02.06.2005-14:45
Bydliště: Praha 2
Kraj: Praha
Typ XJ: Thundercat
Rok výroby XJ: 2000

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod Doctorka » 21.10.2013-16:50

TOMMZ píše:Nějak jsem z toho nepochopil, co vlastně potřebuješ???

To mám asi z toho, že málo chlastám :lol:

Jako, že ti motka leží v garáži a potřebuješ ji zvednout? Nebo, že tam ležíš pod ní a potřebuješ vyměnit motku za chlapa :lol: Hmotnostní poměr by se určitě vylepšil :P
AHOJKY- ta první možnost :-D - podjela mi motka a já ji sama nezvedla. Nevíš jak na to ? no a představa, že by na mě ležel 210 kg chlap je také odstrašující,ovšem s ,,polehčující,, skutečností - že ten by se snad zvedl sám :-D . Jak jsem psala-do xj jsem zamilovaná léta letoucí, jako majitelka a jezdkyně jsem nováček-navíc jsem přesedlala z koní tak trochu mi u mé ,,babči,, chybí nohy :) - tak prominte za někdy ,,hloupoučké,, otázky. Ale kam jinam se obrátit-kde jinde mají všichni stejné lásky :-* . MOC A MOC DĚKUJI MIRKOVI , ŽE MI BERUŠKU ZVEDL-NO KOUKALA JSEM JAK TELE NA NOVÉ VRATA-MOC DĚKUJI, jen nechápu ten grif jakým ty kila bravurně zvedl- a Berus má jen lehkou oděrku na které už makám-už ji nevidět - moc děkuji a ten gulaš platí ;)
Jinak máte-li nějaké rady a tipy pro nováčka- budu moc ráda a vděčná. Mějte nádherný zbytek sezóny a všechny další a další. děkuji moc.Doctorka
Doctorka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20.10.2013-16:58
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: yamicka babicka xj 600 s
Rok výroby XJ: 1992

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod OTIS » 21.10.2013-16:59

Otázka zvedání už se tu dávno řešila :D viewtopic.php?f=16&t=63
Uživatelský avatar
OTIS
XJ veterán
 
Příspěvky: 3033
Images: 1863
Registrován: 02.06.2005-19:24
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 2001

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod Doctorka » 21.10.2013-17:11

OTIS píše:Otázka zvedání už se tu dávno řešila :D http://www.yamaha-xj.net/viewtopic.php?f=16&t=63

Pročtu,vytisknu,teoreticky nastuduji-jen z té praxe mám obavy. Jaké jste dělali třeba chyby ze začátku ? at už s manipulací nebo v jízdě ? z auta jsem trénovaná mít oči všude-chameleon by se za mě nestyděl mít mě v rodině-ale chci se vyvarovat chyb-beru to velice,možná až moc,ale rozhodně za mě bude řídit mozek-jen ho asi tím učenim zavařuji. V létě jdu na Masec na kurz,ale rady Vás zkušených jsou také vděčné a věcné. Když koním jsem řekla ,,papání, a zvedali se sami- a Beruša nic :-P - lákam ji na Agip,Shell a níc :-D. Už ji nechci zválet. Moc všem děkuji za příspěvky . Mějte chvíli trpělivost- nemám v okolí žádné motolidičky :smt007 :'(. děkuji.
Doctorka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20.10.2013-16:58
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: yamicka babicka xj 600 s
Rok výroby XJ: 1992

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod Mira XJ » 21.10.2013-17:48

Prvně když jsem četl ten titulek,tak jsem přemýšlel co je to za utečenca co potřebuje zdrhnout z republiky. :o))) Holky a slabší jedinci mužského pohlaví motorky opravdu zvedají zadkem k motorce - ne zádama,ale nohama.Guláš ale raději vyměním za protekci u nějakýho doktora :o) - už ten nick mě zaujal.
To mám z toho života jakej vedu, to mám z toho s kým se tahám!
Mira XJ
XJ štamgast
 
Příspěvky: 679
Images: 0
Registrován: 06.06.2005-12:53
Bydliště: Pohořelice

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod OTIS » 21.10.2013-17:56

Doctorka píše:
OTIS píše:Otázka zvedání už se tu dávno řešila :D viewtopic.php?f=16&t=63

Pročtu,vytisknu,teoreticky nastuduji-jen z té praxe mám obavy. Jaké jste dělali třeba chyby ze začátku ? at už s manipulací nebo v jízdě ?


Lepší když vypneš PC, sedneš na motorku a budeš jezdit... Jen tak se to opravdu naučíš! Je fajn, že sis pořídila XJ, to už se tu moc nenosí :|
Uživatelský avatar
OTIS
XJ veterán
 
Příspěvky: 3033
Images: 1863
Registrován: 02.06.2005-19:24
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 2001

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod Doctorka » 21.10.2013-20:16

Mira XJ píše:Prvně když jsem četl ten titulek,tak jsem přemýšlel co je to za utečenca co potřebuje zdrhnout z republiky. :o))) Holky a slabší jedinci mužského pohlaví motorky opravdu zvedají zadkem k motorce - ne zádama,ale nohama.Guláš ale raději vyměním za protekci u nějakýho doktora :o) - už ten nick mě zaujal.

Ahojda-sama to už pokoušet nebudu :-D - zkrášluju a dodělám aspoň ráfky ;). Protože asi 13 let sleduji a fandím Valemu, tak mě blbější nick nenapadl :-D . Doktory jako takové Ti doporučím ty moje- z chirurgíe,ortopedie :-D. Jo a ještě na páteř mám dobrého ;) - kdyby něco-ozvi se,ale snad teda raději at nemusíš
Doctorka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20.10.2013-16:58
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: yamicka babicka xj 600 s
Rok výroby XJ: 1992

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod Doctorka » 21.10.2013-20:50

Doctorka píše:
Mira XJ píše:Prvně když jsem četl ten titulek,tak jsem přemýšlel co je to za utečenca co potřebuje zdrhnout z republiky. :o))) Holky a slabší jedinci mužského pohlaví motorky opravdu zvedají zadkem k motorce - ne zádama,ale nohama.Guláš ale raději vyměním za protekci u nějakýho doktora :o) - už ten nick mě zaujal.

Ahojda-sama to už pokoušet nebudu :-D - zkrášluju a dodělám aspoň ráfky ;). Protožo e i 13 let sleduji a fandím Valemu, tak mě blbější nick nenapadl :-D . Doktory jako takové Ti doporučím ty moje- z chirurgíe,ortopedie :-D. Jo a ještě na páteř mám dobrého ;) - kdyby něco-ozvi se,ale snad teda raději at nemusíš

:-D-ted to působí opravdu jako emigrace :-D-ale jsem tu čerstvě,internet mám přenosně v mobilu a tak jsem vklouzla do Transportni rubriky a výstižnější nápad mě nenapadl :( . A můžu se diskrétně zeptat-jak jsi to udělal ? já už byla neštastná-už jsem nevěděla co s ní a rvalo mi to srdce ,moc moc DĚKUJI a kdybych ti kdykoliv mohla také nějak pomoct,
Doctorka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20.10.2013-16:58
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: yamicka babicka xj 600 s
Rok výroby XJ: 1992

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod 107 kilo » 23.10.2013-15:08

už jsem se dlouho takto nepobavil. Jak název tak obsah diskuze mě celkem pobavil. Jo - nám chlapům při našich kilech to zní směšně, ale věřím, že to pro něžnou dívku není prdel. Moje žena se takhle vydala na moto výlet a když se dlouho nevracela tak jsem začal být nervózní. Po nějaké hoďce dorazila a důvodem zpoždění bylo, že nikdo nešel okolo když to položila na fleku na štěrku. Čekala na křižovatce až pojede okolo švarný junák. Raději jsem se neptal jestli za to něco "platila". Od té doby vozí mobil. řešením je tedy mobil a Míra na telefonu nebo minisukně a pěkný nohy (pro nás starší stačí guláš). V tom máte výhodu.


Znám jednoho co zhubl a nedal pak motku na stojan :-) jsem zvědavej jestli bude na podzim volat, až to bude dávat na centrál :-)

čus 117kg
107 kilo
 
Příspěvky: 77
Images: 4
Registrován: 19.08.2010-23:09
Bydliště: Popůvky grand prix
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 1997

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod Michal » 23.10.2013-17:27

Sakra, já se tady taky smál, no to kdyby jsem věděl, že se jedná o nežnou dívku, tak jsem jí to tam dojel zvednout :D :D :D
Původně jsem špatně rozluštil smajla a myslel, že chce dovézt motku z dojčlandu.
Michal
XJ štamgast
 
Příspěvky: 319
Images: 10
Registrován: 05.05.2011-10:59
Bydliště: Radenín
Kraj: Jihočeský
Typ XJ: XL
Rok výroby XJ: 2006

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod PIG » 23.10.2013-20:54

Michal.... o nežnou dívku, tak jsem jí to tam dojel zvednout....
ty čéče hlavně abys to správně chápal tak, že ona TO potřebovala zvednout... ne tobě to zvednout! :smt005
Uživatelský avatar
PIG
XJ štamgast
 
Příspěvky: 793
Images: 184
Registrován: 09.10.2007-03:16
Bydliště: Vranovice
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 1999

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod TOMMZ » 23.10.2013-23:37

Ted teprve se nam ta debata zacina pekne rozjizdet:-) Co kdo potrebuje zvednout? Zapujcim kladkostroj z mucirny:-)
TOMMZ
Site Admin
 
Příspěvky: 2303
Images: 1515
Registrován: 02.06.2005-14:45
Bydliště: Praha 2
Kraj: Praha
Typ XJ: Thundercat
Rok výroby XJ: 2000

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod mahomaho » 24.10.2013-19:54

Konečně se to tu trochu rozhýbalo :wink: :lol:
život je cesta, čím dál tím líp
Uživatelský avatar
mahomaho
XJ štamgast
 
Příspěvky: 525
Images: 36
Registrován: 01.10.2007-07:48
Bydliště: Neveklov Val.Mez.
Kraj: Středočeský
Typ XJ: kdysi xj900 diversion
Rok výroby XJ: 1996

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod Michal » 24.10.2013-20:59

mahomaho píše:Konečně se to tu trochu rozhýbalo :wink: :lol:

Tak jsem čekal podrobný popis pro "lékařku" jak na to, bo jsem lóni ho to viděl dělat zezadu (Keep respect) :D :D :D
Michal
XJ štamgast
 
Příspěvky: 319
Images: 10
Registrován: 05.05.2011-10:59
Bydliště: Radenín
Kraj: Jihočeský
Typ XJ: XL
Rok výroby XJ: 2006

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod mirekm » 27.10.2013-22:01

Dobrá debata :-))). Doktorko, doufám, že se nám přijedeš ukázat na příští sraz. Kdyby ti náhodou Yamička spadla zase na zem, tak tam bude dost maníků ochotných ti pomoct :-). Letos jsme zvedali i větší stroj (několikrát) :D . Jinak, jako všechny motorkářky na silných strojích, máš můj obdiv. Nejseš to ty tady? http://www.youtube.com/watch?v=Ko-UCzMere4
Dokud se mi líběj holky a motorky, tak žiju :-)
mirekm
XJ štamgast
 
Příspěvky: 463
Images: 17
Registrován: 22.07.2008-20:25
Bydliště: Mělník
Kraj: Středočeský
Typ XJ: yamaha 900 Diversion a xj 550
Rok výroby XJ: 1998

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod TOMMZ » 29.10.2013-09:38

Tak ta asi ještě nespadla...
TOMMZ
Site Admin
 
Příspěvky: 2303
Images: 1515
Registrován: 02.06.2005-14:45
Bydliště: Praha 2
Kraj: Praha
Typ XJ: Thundercat
Rok výroby XJ: 2000

Re: ahojte-potřebuji pomoct s transportem ze země :-D

Příspěvekod jirka4137 » 08.11.2013-23:07

Transport ze země je velice jednoduchý. Stačí dojet za čáru na SK tam už se o moto postarají.
Ta slečna na videu cvičí pěkně ale takto v provozu? Kdyby na ni někdo měl kontakt vím o bezva letišti.
jirka4137
XJ štamgast
 
Příspěvky: 321
Images: 0
Registrován: 17.05.2012-22:47
Bydliště: Otrokovice
Kraj: Zlínský
Typ XJ: FZS 600S
Rok výroby XJ: 2000


Zpět na Transportní technika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron