Jen o vlásek

Co kdo neustál?

Jen o vlásek

Příspěvekod Anonymous » 29.05.2007-18:12

Tak jsem měl zas jednou z prdele kliku. Jedu si takhle po okruhu z čerňáku směrem na Krč a sjíždim u Mazdy (Spořilov) , přijedu na křižovatku (která je ve směru od Bohdalce schována za zatáčkou a proto je tam rychlost omezena na 50km/h a hlídána radarem) a chystám se odbočit doleva na Bohdalec, když bylo volno v obu směrech vyrazim a najednou se ze zatáčky od Bohdalce na mě řítí nějakej ZMRD :evil: v Passatu s polepama TRANSPORT AIRPORT asi tak 130km/h a minul moje zadní kolo tak o půl metru :!: :smt093 nechápu jak tihle hajzlové můžou mít ještě řidičáky, všichni z týhle letišťní přepravy jezdí v Praze jako prasata :!: Vyřval jsem ho dle slovníku sprostýho dlaždiče :twisted: jenže to už byl dávno v trapu. Dejte si bacha na řidiče týhle firmy :!: jezděj opravdu dost nebezpečně rychle. Tak díky motobohu, že jsem to přežil.
Anonymous
 

Příspěvekod TOMMZ » 29.05.2007-20:39

Taky na Evropský to bejvá maso :?
TOMMZ
Site Admin
 
Příspěvky: 2303
Images: 1515
Registrován: 02.06.2005-14:45
Bydliště: Praha 2
Kraj: Praha
Typ XJ: Thundercat
Rok výroby XJ: 2000

Příspěvekod Anonymous » 29.05.2007-21:07

Hovada to sou, co víc říct :evil: Já se snažim po Praze vůbec po vlastní ose nejezdim a když, tak jen autem a vyjímečně... Je to džungle, se zájmem pozoruju prakticky denně z tramvaje, co sou některý lidi schopný předvádět... Mimochodem, tramvajáci sou taky pěkný prasata... :?
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 29.05.2007-21:10

Pardon, *výjimečně... Tohle slovo pokaždý píšu blbě :oops:
Anonymous
 

Příspěvekod kubik1 » 29.05.2007-23:59

jooo kucí evropskou jezdim do prace afakt tam jezdi prasata,ale to hlavne taxikari z letiste v pasatech,superbech a medvedech z ruznejch hotelu-tem nevadi radar proste nic... ani policajti mi pripada ze po nich nejdou :(

tuhle sem jel po tej rovince od krizovatky co vede k innomotoru po hlavni teda evropskou,byl sem negde na konci kolony kouknu do levyho zrcatka-volno tak vpoho prejedu do pruhu. pak na semaforech vedle me zastavi týpek v nadupaný plechofce a řika mi z vokýnka jak to jezdim jestli mam zrcatka ze sem mu tam vjel,chvilku sem nevedel vo co go páč v zrcatku sem ho nevidel(na moto se do zrcatek koukam sakra poctive!) ale pak mi to doslo a povidam mu jestli videl tu ceduli gde je 70km/h a ze tolik urcite nejel,neved co ma ríct a zmlknul...
XJ 900F rok 1991 4BB
kubik1
občasný přispěvatel
 
Příspěvky: 126
Images: 16
Registrován: 24.05.2006-06:06
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod TOMMZ » 30.05.2007-09:31

To je přesný. Kolikrát tam dělaj takový myšky, že nechápu proč nejezděj po tramvajovym pásu. Určitě by to bylo bezpečnější, když nedokážou jet normálně.
TOMMZ
Site Admin
 
Příspěvky: 2303
Images: 1515
Registrován: 02.06.2005-14:45
Bydliště: Praha 2
Kraj: Praha
Typ XJ: Thundercat
Rok výroby XJ: 2000

Příspěvekod lynx » 30.05.2007-10:17

daws: je to jenom o technice jízdy - pokud by jsi jel 140, tak žádné problémy nebyly :lol: :lol: Člověk si zanadává, ale mašina v tomhle provozu je i o štěstí. Nedavno měl jeden náš kolega smůlu v Medonosích (Liběchov - Dubá). V podvečer jeli tři maníci za sebou a skočila jim tam srnka - první ve škarpě a hlavou do stromu (údajně měl už včera pohřeb), druhý jenom zalehl a třetí to projel po krajnici (klikař). Údajně jeli do kila a prostě měli smůlu, i když jsem si už vyslechl názor chytrolínů, že to srnčí měli v tu dobu předvídat.
lynx
XJ štamgast
 
Příspěvky: 727
Registrován: 19.03.2006-17:08

Příspěvekod TOMMZ » 30.05.2007-18:33

Asi to není stejnej případ....23.5. srážka srna x JIRKA_VTEC, 26.5. rozlučková vyjížďka, pohřeb v pátek 1.6. v 11 hod. na mělnickém městském hřbitově (Pražská ulice).

Trochu jsem ho znal :?


Tak oprava asi to je právě ten případ...
TOMMZ
Site Admin
 
Příspěvky: 2303
Images: 1515
Registrován: 02.06.2005-14:45
Bydliště: Praha 2
Kraj: Praha
Typ XJ: Thundercat
Rok výroby XJ: 2000

Příspěvekod lynx » 31.05.2007-08:23

Asi to bude on - zase jsem se o ten případ moc nezajímal. Je to samozřejmě smutné - zvláště pro jeho blízké a známé, ale každý kdo si sedne na mašinu s tím musí počítat. Bezpečná jízda na mašině v silničním provozu neexistuje, jenom riskuješ víc nebo míň. Na srazu jsem slyšel hlášku: jezdi tak, aby si umřel v posteli. Pokud vynechám fakt, že postele mají i na ARU, tak s tím zas tak moc nemůžu souhlasit - v podstatě by to znamenalo, dotažené k dokonalosti, nejezdi vůbec. Já to vidím jinak. Jezdi (a i žij) tak, aby až na tebe příjde řada (ať to bude ve škarpě nebo v domově důchodců) sis mohl říct stálo to za to.
lynx
XJ štamgast
 
Příspěvky: 727
Registrován: 19.03.2006-17:08

Příspěvekod vilta » 31.05.2007-08:42

Neznal jsem ho ale je mi to líto.
skype: VILTAM
(tu su skoro furt)
Uživatelský avatar
vilta
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 273
Images: 23
Registrován: 11.01.2007-13:42
Bydliště: Hlučín

Příspěvekod Anonymous » 02.06.2007-14:44

To lynx: Já se rozjížděl z křižovatky a on se na mě řítil z boku... těžko jsem mohl jet 140 :?: :!: stačilo se tedy rozjet o pár deseti vteřiny později a byl jsem bez nohy, jestli ne mrtvej :!: No nevim jak bys reagoval ty, ale já se moc nesmál...
Anonymous
 


Zpět na Pády + kolizní situace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron