Nemohu souhlasit

Nemohu souhlasit

Příspěvekod Michal » 19.04.2015-13:54

Já si jen dovolím vyjádřit nesouhlas s jednáním pachatele, který odstraňuje, upravuje a zkracuje příspěvky ve fóru ! Svoboda slova a vyjádření sebou nese bohužel rizika, že se objeví příspěvek jak od docenta, tak ale i od idiota. Mělo by být potom věcí veřejnosti jak a na co zareaguje, neboť je všeobecně známo, že bez reakce není diskuze.
Ale možná mi jen uniklo, že byl většinou z nás někdo k tomuto zvolen a koná tak z vůle této.
Naprosto zavrhuji myšlenku, že by snad jednal z vůle vlastní a sám se povýšil k tomu aby rozhodl jaké příspěvky s jeho ideologií korespondují a jaké je třeba vymazat.
Tak snad nebude i toto zkráceno, či odstraněno a moje jednoznačné NE cenzuře si lidé přečtou.
Michal
XJ štamgast
 
Příspěvky: 319
Images: 10
Registrován: 05.05.2011-10:59
Bydliště: Radenín
Kraj: Jihočeský
Typ XJ: XL
Rok výroby XJ: 2006

Re: Nemohu souhlasit

Příspěvekod xy » 19.04.2015-14:35

...já tedy výše napsal o cenzuře, ovšem myslel jsem to jako vtip..

...nevím, jestli má zakladatel tématu možnost překážející příspěvky přesunout jinam (a že plkání o kravinách konkrétně ve srazovém organizačním tématu fakt překáží), jestli je třeba o to požádat administrátora, nebo je lepší nicneříkající blbiny rovnou vymazat...
...každopádně bych se přimlouval za to, aby tu na stránkách zas nevznikla nějaká válka za jedinou a svatou pravdu, to už tu bylo, s následky nic moc...
...kam nevidím, tam neletím...
xy
XJ štamgast
 
Příspěvky: 333
Images: 4
Registrován: 13.08.2006-21:23
Bydliště: Ouběnice
Kraj: Středočeský
Typ XJ: fzs 600
Rok výroby XJ: 1998

Re: Nemohu souhlasit

Příspěvekod OTIS » 19.04.2015-15:56

Příspěvky jsem odstranil já a mám na to právo z titulu moderátora fóra. Nešlo tady o žádnou ideologii - jak se mi podařilo zjistit, s nejvyšší pravděpodobností se nejednalo jen o nějakého dobráka, který zrovna motorkám „moc nerozumí“ - jeho chování bylo cílené, důvody (zatím) neznám. Více k tomu povím na srazu, nechcu to tady rozebírat a dělat mu live divadlo.

„Svoboda slova a vyjádření sebou nese bohužel rizika“
Od jisté doby zase já nesouhlasím s tím, že se má nechat diskuzím naprosto volný průběh. To už jsme si tady za pana Tridace jednou vyzkoušeli a postupně to vyvrcholilo ve velkou krizi. Např. odešlo mnoho aktivních příznivců a celkovou degradací úrovně na zdejším webu. Rozhodně to za takové riziko nestálo!

Tolik můj pohled.
Uživatelský avatar
OTIS
XJ veterán
 
Příspěvky: 3033
Images: 1863
Registrován: 02.06.2005-19:24
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 2001

Re: Nemohu souhlasit

Příspěvekod Tomáš » 19.04.2015-17:28

Souhlasím s Otisem,,Tridacgate,,jsem zažil a nebylo to nic příjemného.I já jsem na to nyní naletěl(asi) :oops: P.s:fouká vítr z podkrušnohoří? :( :( :(.
Tomáš
 
Příspěvky: 75
Images: 4
Registrován: 11.08.2006-13:32
Bydliště: Železný Brod

Re: Nemohu souhlasit

Příspěvekod Michal » 19.04.2015-19:32

Otisi, pokud jsi můj příspěvek vyhodnotil jako závadný, velice se ti omlouvám! V žádném případě to nebylo myšleno vážně!!! To tobě určitě došlo. Ale asi máš pravdu, v souvislosti na poslední události, příliš provokativní a nedomyslel jsem , že by se to mohlo snad někoho dotknout. To je ten můj někdy "hloupý" humor. Nezasvěcený návštěvník fóra by to po přečtení nemusel správně pochopit.
Respektuji tvé rozhodnutí i když mám trošičku jiný názor.
Budu se snažit do budoucna polepšit, vyjadřovat se pokud možno slušně a nezavdat ti příčinu ke smazání mých textů.
O úhlech pohledu na věc si určitě na srazu popovídáme.
Michal
XJ štamgast
 
Příspěvky: 319
Images: 10
Registrován: 05.05.2011-10:59
Bydliště: Radenín
Kraj: Jihočeský
Typ XJ: XL
Rok výroby XJ: 2006

Re: Nemohu souhlasit

Příspěvekod OTIS » 19.04.2015-20:26

Já sem samozřejmě ten tvůj příspěvek bral jako srandu a každý místní by to taky pochopil. Ale provedl jsem kompletní „dezinfekci“ příspěvků po nezvaném parazitovi a tvůj už by tak na nic nenavazoval...
Taky si přiznejme, že ve vlákně na sraz byl dost nevhodný. Odkazy na vlákno srazu se můžou objevit i jinde (např. já jsem dal do SK kalendáře akcí) a něco takového by spíš případné účastníky odradilo.
Jako opatření do budoucna vidím, že organizátor akce si bude své vlákno moderovat sám – požádá admina o přidělení práv. (úklid aktuálního sem provedl až po konzultaci s Mahem)
Uživatelský avatar
OTIS
XJ veterán
 
Příspěvky: 3033
Images: 1863
Registrován: 02.06.2005-19:24
Bydliště: Brno
Kraj: Jihomoravský
Typ XJ: 600N
Rok výroby XJ: 2001

Re: Nemohu souhlasit

Příspěvekod mahomaho » 19.04.2015-22:51

Michal píše:Já si jen dovolím vyjádřit nesouhlas s jednáním pachatele, který odstraňuje, upravuje a zkracuje příspěvky ve fóru ! Svoboda slova a vyjádření sebou nese bohužel rizika, že se objeví příspěvek jak od docenta, tak ale i od idiota. Mělo by být potom věcí veřejnosti jak a na co zareaguje, neboť je všeobecně známo, že bez reakce není diskuze.
Ale možná mi jen uniklo, že byl většinou z nás někdo k tomuto zvolen a koná tak z vůle této.
Naprosto zavrhuji myšlenku, že by snad jednal z vůle vlastní a sám se povýšil k tomu aby rozhodl jaké příspěvky s jeho ideologií korespondují a jaké je třeba vymazat.
Tak snad nebude i toto zkráceno, či odstraněno a moje jednoznačné NE cenzuře si lidé přečtou.


Budu se snažit do budoucna polepšit, vyjadřovat se pokud možno slušně a nezavdat ti příčinu ke smazání mých textů.
O úhlech pohledu na věc si určitě na srazu popovídáme.




Na všech forech je běžná praxe že pokud se vyskytne (nazvěme ho pracovně idiot) je normální jeho příspěvky smazat, jeho účet atd. Tvůj příspěvek byl zkrácen na to podstatné co se týkalo vlákna. Navíc kdyby tam to tvoje blouznění :lol: (pochopil jsem) zůstalo bez těch předchozích příspěvků, bylo by to vytržené z kontextu. Některá témata jsou pokec, jiná seriosnější. Otisovi jsem volal sám a v rámci balíku uprav jsem chtěl smáznout i tvůj bonus text a nechat tam jen to podstatné. Michale, těším se online na tvůj humor na sraze. Ps: Jsem rád že se tí líbí autentická přilba Franty Šťastného kterou nosil už v kočárku,.. možná se s ní i narodil,.. paní Šťástná byla borka.
život je cesta, čím dál tím líp
Uživatelský avatar
mahomaho
XJ štamgast
 
Příspěvky: 525
Images: 36
Registrován: 01.10.2007-07:48
Bydliště: Neveklov Val.Mez.
Kraj: Středočeský
Typ XJ: kdysi xj900 diversion
Rok výroby XJ: 1996


Zpět na Jen tak

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron