Yamaha den Brno 2005 (20.6.2005)

Yamaha den Brno 2005 (20.6.2005)

Příspěvekod TOMMZ » 10.06.2006-12:56

Yamaha den v Brně proběhl za skvělého počasí a s teplotou kolem 30stC se i moje cestovně sportovní pneumatiky ohřály na teplotu, při které je neutrhne ani dření stojánku a stupačky už vůbec ne. Jeli jsme tři jízdy po cca 20 minutách. Na první seznámení s okruhem jsem kameru raději nebral, ale na další dvě jízdy již ano. Kameru jsem umístil na tankruksak, takže se občas otřásla. Zvlášť při najíždění do první zatáčky, když jsem začal prudce brzdit až po naklonění stroje(XJ má opravdu měkký vidle).

Tady je trocha videa(DivX) z kamery:

výlet z trati, předjetí XJ, mnohonásobné předjetí FZS



rychlá FZ6


XJ v první zatáčce v závleku za vlajkovou lodí Yamahy

Stejné video na youtubu:


ve společnosti R1

Stejné video na youtubu:


R1 úplně jinou stopou


TRX a FZS - dvojí předjetí


pomalé moto
TOMMZ
Site Admin
 
Příspěvky: 2303
Images: 1515
Registrován: 02.06.2005-14:45
Bydliště: Praha 2
Kraj: Praha
Typ XJ: Thundercat
Rok výroby XJ: 2000

Umí někdo jazyk?

Příspěvekod TOMMZ » 31.05.2007-16:06

Umí někdo tenhle jazyk? Píšou tam, že jsem jezdil na nějaký chewing-gum bo co? :shock: :shock:

Quand je vous dis que la moto ne fait pas le pilote. En voilà une démonstration par A+B. Et j'ajouterai même que la R1 est vraiment une moto de kéké ! (Je sens que je vais me faire huer). La situation : c'est sur le circuit de Brno que ça se passe, le pilote possesseur de la caméra conduit une XJ 600 N (en gros un moteur mou de veau et un cadre chewing-gum)et passe sans difficulté le R1 qui est devant. Alors on espère que le pilote de cette dernière soit débutant.


http://moto.caradisiac.com/Video-moto-X ... -vs-R1-025
TOMMZ
Site Admin
 
Příspěvky: 2303
Images: 1515
Registrován: 02.06.2005-14:45
Bydliště: Praha 2
Kraj: Praha
Typ XJ: Thundercat
Rok výroby XJ: 2000

Příspěvekod Anonymous » 31.05.2007-22:30

Podle překladače by to moh bejt ne zrovna lichotivej popis XJčka..slabej motor a rám jak žvejkačka.. Ale francouzsky nevládnu, jen odhaduju z toho, co vypliv překladač. Seš slavnej :)
Anonymous
 


Zpět na Akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron