rozvoďák

Pravidla fóra
Zkuste využít funkci hledat před přidáním nového dotazu. V případě nového dotazu/příspěvku vždy na začátek uveďte přesný typ a ročník XJ, ke kterému se dotaz vztahuje!!!

Re: rozvoďák

Příspěvekod chroust » 11.01.2013-12:16

Díky - a poradíte někdo kde napínák sehnat? A't koukám, jak koukám tak ho vikde nikdo nenabízí....
chroust
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11.01.2013-07:49
Kraj: Pardubický
Typ XJ: xj600s diversion
Rok výroby XJ: 1994

Re: rozvoďák

Příspěvekod venca » 22.01.2013-13:24

Zdarec všem potřeboval bych radu. Měnil sem těsnění hlahy to znamená rozhodit rozvody při zpětné montáži a nastavování rozvodů (podle super návodu viewtopic.php?f=60&t=1927 ). sem si všiml že mám prohozené vačky IN výfuk Ex sání. Zprvu sem si myslel že sem je přehodil já ale vše sem si před demontáží nafotil a byly tak i před rozborkou je to možny? Motorka normálně jezdila. Dá se nějak zkontrolovat která vačka je která a jestli někdo předemnou už vašky omilem neprohodil? Nebo třeba jen neprohodil jen ozubená kola na vačkách dá se to ? Kdyby byly opravdu prohozené jelo by to ? Všiml jsem si toho až po nastavení rozvodů vše šlo a rozvody sou nastaveny. poraďte než se dám do další kompletace. Dik
venca
 
Příspěvky: 23
Images: 0
Registrován: 12.04.2012-14:11
Bydliště: Majetín
Kraj: Olomoucký
Typ XJ: xj 600 s diversion
Rok výroby XJ: 1994

Re: rozvoďák

Příspěvekod venca » 22.01.2013-20:22

Planej poplach nevšim sem si že na ozubenych kolech jsou obě značky IN i EX a záleží jen na tom jak se přišroubujou.
venca
 
Příspěvky: 23
Images: 0
Registrován: 12.04.2012-14:11
Bydliště: Majetín
Kraj: Olomoucký
Typ XJ: xj 600 s diversion
Rok výroby XJ: 1994

Předchozí

Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron