Co kdo neustál?

Příspěvekod Anonymous » 16.10.2007-22:12

musím se pochlubit.sestra dnes poprvé složila motku.neni to nastesti Divi,ale jenom Čz 125.každopádně podle toho,co jsem se dozvěděl,tak byla v právu ona(ťukla se s autem,který vyjíždělo z řady).jenže jak s tim nemá žádný zkušenosti,tak si nechala nakukat,že to byla její chyba.přičemž v to,že to nebyla její chyba svědčí i to,že pan plechovkář nechtěl ani sepsat povinný ručení.no nic sestra je ok.zpětně se rozklepala(holt první složení) a motku uvidím zejtra.normálně na ní odjela,ale není schopná určit škody.jen mi dost vadí,že když se něco takovýho stane a plechovkář vidí,že druhým aktérem nehody je mladá holka,která je z toho celá paf a ještě jede na motorce,tak se za každou cenu snaží svalit vinu na ní.kdyby to byla její chyba,tak neřeknu ani ťuk,ale takhle?no jo poučila se,a propříště se bude bránit,nebo zavolá mě,nebo policajty.snad žádný příště nebude.tolik jenom zprávička.
Anonymous
 

dědek s fordem

Příspěvekod Anonymous » 15.03.2008-19:59

Jedu si tak dneska v poklidu do Znojma a na první křižovatce - lup tam starší pán s fordem z vedlejší silnice..nastěstí jsem měl zlé tušení, takže jsem s menší rezervou dobrzdil a hned před další křižovatkou si ho zastavil a pořádně mu to vyčinil. Sice se zamknul a měl zavřené okýnko, ale jistě mému zvýšenému hlasu a temperamentním jednoznačným gestům porozuměl. :twisted: Už fakt nevím,příště vytáhnout za flígr a pořádně proplesknout 8)
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 21.04.2008-17:26

Caligula napsal:
Zdravim kolegové,tak jsem myslel že se v sobotu zůčastnim vyjížďky a poznam některé z vás,ale bohužel.Včera jsem se vracel z projížďky i s moji polovičkou a když jsem chtěl objet auto,začalo odbočovat a došlo k nehodě.Naštěstí mam jen naraženou nohu a kulham...partnerka je na tom o něco hůř ale taky se z toho rychle dostane.Policie vynníka nehody neurčila,tak uvidim jak to všechno dopadne.Na mašině je škoda tak za 15 tisíc.Komu se něco podobného přihodilo ví jak mě to sere...Co dodat...snad se uvidíme jindy a jinde.
Jezděte opatrně-nebo jak řiká můj kamarád,jezdi tak,jako by jsi byl neviditelnej.
__________________________________________________________________________________konec citátu
Cena oprav bude záležet na tom, jak hodně to budeš chtít uvést do původního stavu. ESko je na tom hůř, ale i na ENku se toho dá dost rozbít.
Pevné nervy a hodně trpělivosti.
Jestli je to jen motorka a pochroumané sebevědomí, tak to se všechno dá rychle spravit.
Anonymous
 

Příspěvekod Anonymous » 21.04.2008-19:00

Mam eNnko a budu ho chtít mít v kupě tak,aby to vypadalo zase pěkně.Takže když jsem u toho...jestli máte doma někdo náhradní výfuk,koupím ho.Sebevědomí pošramocené nemám,spíš mě mrzí že se mnou trpí bolestí i partnerka.
Anonymous
 

Příspěvekod David Houda » 21.04.2008-20:04

Tak jsem si to také málem poupravil :lol: Jel jsem se slečnou do zatáčky cca 90 no prostě pohoda docela dlouhá mírná zatáčka. Za zatáčkou stála felda a neproti jela kolona. Jen tak tak jsem to dobrzdil. Už jsem myslel že se podívám co má v zavazadlovém prostoru. :lol:

Docela mě to poučilo :!:
Uživatelský avatar
David Houda
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 255
Images: 10
Registrován: 13.11.2007-13:42
Bydliště: Sedlec - Prčice
Kraj: Středočeský
Typ XJ: XJ 600 N
Rok výroby XJ: 1997

Příspěvekod Anonymous » 23.04.2008-06:44

Zdravim,tak už nezahálim a shánim náhradní díly na XJ.Jde to celkem dobře,akorát se mi zatim nepodařilo sehnat řiditka,jestli někdo o něčem víte budu vděčný za radu.
Anonymous
 

Příspěvekod lynx » 23.04.2008-08:46

Jedny jsem zakoupil a pak srovnal ty původní. Ty "nové" jsou v chromu a mají menší závit na závaží. Tak je můžu přenechat - pokud se pamatuju, platil jsem devět stovek. Pokud máš zájem, telefon je v profilu.
lynx
XJ štamgast
 
Příspěvky: 727
Registrován: 19.03.2006-17:08

Příspěvekod Hynek » 23.04.2008-19:16

To máš na šestku? Úplně stejný má MZeta.jen tam nejsou závity pro závaží.a musel by sys udělat ty aretační závrty pro přepínače.
Hynek
občasný přispěvatel
 
Příspěvky: 115
Images: 6
Registrován: 10.08.2007-19:28
Bydliště: Rtyně v Podkrkonoší

Příspěvekod Mira XJ » 24.04.2008-06:54

jedny řidítka mám doma - plonkovní z xj r.v. 95.
To mám z toho života jakej vedu, to mám z toho s kým se tahám!
Mira XJ
XJ štamgast
 
Příspěvky: 679
Images: 0
Registrován: 06.06.2005-12:53
Bydliště: Pohořelice

Příspěvekod Bartus » 24.04.2008-07:10

Tak když koupíš nové závažíčka máš je i se závity ne :wink: Tohle by bylo asi to poslední co bych řešil.
Pozdrav z černé díry
http://www.bartus.eu

Sedím na stromu a nejsem dřevorubec :-)
Bartus
XJ štamgast
 
Příspěvky: 1395
Images: 162
Registrován: 15.12.2005-10:24
Bydliště: Petřvald u Karviné
Kraj: Moravskoslezký
Typ XJ: Suzuki DL1000 BMW 1150 GSA
Rok výroby XJ: 2005

Příspěvekod Mira XJ » 24.04.2008-13:21

No záleží jaké koupí závažíčka - pokud origo Yamaha do origo XJ řidítek,tak to je ok. Origo řidítka mají v sobě navaženou matku a do těch se origo závažíčka nařoubují. Kdežto neorigo řidítka (lucac, renthal,lsl atd) jsou jen ohnutá trubka a do těch se používají závažíčka,které tam drží jen tím že se rozepře guma,která ja na závažíčku.
To mám z toho života jakej vedu, to mám z toho s kým se tahám!
Mira XJ
XJ štamgast
 
Příspěvky: 679
Images: 0
Registrován: 06.06.2005-12:53
Bydliště: Pohořelice

Příspěvekod Anonymous » 24.04.2008-16:33

Dík moc za rady,už jsem psal Mirovi XJ soukromou zpravu že bych se na ty z r.95 dojel podivat.Nemyslim že by měli jinej tvar než r.99 ne?No snad to brzo poskladam...
Anonymous
 

Příspěvekod vilta » 29.04.2008-05:53

Mam doma zrcátka origo iksjéé :wink:
skype: VILTAM
(tu su skoro furt)
Uživatelský avatar
vilta
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 273
Images: 23
Registrován: 11.01.2007-13:42
Bydliště: Hlučín

Příspěvekod Anonymous » 29.04.2008-09:23

Zdravim pánové,jak už jsem psal měl jsem nehodu.Předjížděl jsem konzervu a začala odbočovat.Řidič auta tvrdí že včas a s blinkrem,já tvrdim opak.Kdo má vinu na nehodě nebylo zatim určeno.Jaké máte kdo zkušenosti s něčim podobným...myslíte že je lepší si obstarat i právníka?Při nehodě nebyl oficiálně nikdo zraněn...
Anonymous
 

Příspěvekod Mira XJ » 29.04.2008-11:19

Pokud nemáš svědka,tak na 99% se po tobě svezou. Obstarej si právníka. Tvrzení proti tvrzení a nenaděláš nic. Právník ti jen možná zachrání kůži aby jsi to nezaplatil všechno. samozřejmě taky záleží na situaci jestli stál u krajnice,tak ti měl dát přednost on. i kdyby měl 20 blinkrů. Pokud jsi ho objížděl pokud stál někde v půlce pruhu,tak už máš peška.
To mám z toho života jakej vedu, to mám z toho s kým se tahám!
Mira XJ
XJ štamgast
 
Příspěvky: 679
Images: 0
Registrován: 06.06.2005-12:53
Bydliště: Pohořelice

Příspěvekod David Houda » 29.04.2008-15:46

Tak jsem dne ozkošel bundu a její nepromokavost. Jedu pohodu městem po hlavní a nějaká slečna mě tak trochu přehlédla a trošku mi tam najela z vedlejší ulice. Jel jsem pouze 50Km/h, ale docela jsem se na brzdách doklouzal daleko. Musel jsem to pusti do protisměru. Naštěstí tam nic nejelo :D Jinak bych ji poladil boční dveře. Bohužel byla tak krásná že se na ni nedalo ani čertit :twisted:

:!: pozor na plechovky řízená krásnou, ale b . . . . ženou :!:
Uživatelský avatar
David Houda
častý přispěvatel
 
Příspěvky: 255
Images: 10
Registrován: 13.11.2007-13:42
Bydliště: Sedlec - Prčice
Kraj: Středočeský
Typ XJ: XJ 600 N
Rok výroby XJ: 1997


Zpět na Pády + kolizní situace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron